Джерело
Запорізький Саньок | Після втрати Цукуриного найбільша загроза тепер існує для лінії Гірник...
336 Охват/переглядів
2024-10-09 08:06
Повідомлення №3944
Після втрати Цукуриного найбільша загроза тепер існує для лінії Гірник-Курахівка та все, що ще знаходиться під контролем східніше.Фактично, з пустот Невельського наші воїни вже відійшли та ведуть такі самі арʼєргардні бої за Зоряне та Олександропіль.Далі ворог буде пробувати вклинитися між Гірником та Курахівкою, щоб остаточно оточити Гірник.Не останню роль у цьому зіграє потенційне просування ворога та захоплення Новоселидівки.Бо якщо з Курахівки ще є варіанти для відходу та навіть логістики, то з Гірника варіантів вже не даний момент не дуже багато, а стане ще менше. Точніше один.Це, звичайно, якщо окупанти захоплять одночасно Новоселидівку та Острівське.У районі останнього н.п. йдуть важкі бої, і частина села вже не під нашим контролем.Потім головне - не пускати мразот на карʼєр західніше Курахівки. Наразі там є природній барʼєр у вигляді р. Вовча, але після руйнування дамби курахівського водосховища, рівень води у річці сильно впав. Хоча і не повністю.Наступні потенційні епіцентри бойових дій - Гірник, Курахівка та східні околиці Курахового.