Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙
Додано 06 гру 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Кількість підписників: 18 596
Фото: 2,620
Відео: 214
Посилання: 1,170
Опис:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Джерело

Билини IV Імперії ✙ | Якщо проаналізувати біографії росіян, що потрапляють до рук СОУ — це а...

Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
7 560 Охват/переглядів 2026-05-30 10:08 Повідомлення №6347
Якщо проаналізувати біографії росіян, що потрапляють до рук СОУ — це або зеки, або рецедивісти-порушники статті ук рф по водінню транспорту в нетверезому стані. В ерефії створюються умови, за якими в тюрмах залишається відносно небагато людей, а зеків змушуть підписувати контракти. Чому в Україні це не працює? Чому не можна створити умови, згідно яких людина піде захищати Україну зі зброєю в руках, а не сидіти на бюджетні кошти за тяжкі тілесні в барі? Така ж історія з водінням в бухому стані. Вдумайтесь: я особисто знаю людину 30 років, у якої більше !10! штрафів по 130 статті. В ерефії після рецедиву наступає кримінальна відповідальність, а не адміністративна, де алкоголіка звільняють від покарання, якщо він підписує контракт і відправляється на війну. Чому в Україні досі не криміналізована ця стаття? Чому ми чекаємо, поки дріфтуючий обйобаний феном дегенерат когось вбʼє? В більшості своїй відео з уражень FPV живої сили противника нашими операторами — це колишні російські зеки чи ті, кого звільнили від покарання в залі суду в обмін на підписання контракту. Тобто цих тіпів відправляють штурмувати цеглу та кущі, а не видавати шкарпетки на складі в Саратові (як це буває у нас, коли підсудного звільняють від покарання в залі суду і він типу йде служити). *Навіяно щоденними відео, де бухі ідіоти дрифтують по бульвару Лесі Українки в Києві, іноді навіть без водійських посвідчень.