Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙
Додано 06 гру 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Кількість підписників: 18 596
Фото: 2,620
Відео: 214
Посилання: 1,170
Опис:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Джерело

Билини IV Імперії ✙ | Пост від 9 липня 2024 року, повторю ще раз. Знову мережею добу несутьс...

Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
6 210 Охват/переглядів 2026-03-30 08:40 Повідомлення №6053
Пост від 9 липня 2024 року, повторю ще раз. Знову мережею добу несуться заклики «воювати до перемоги» після терористичних актів московитів в Києві та Одесі. Тезово озвучу свою думку: 1. Мобілізація та масовий приток до ТЦК не народить сучасних винищувачів, ракетних установок, новітніх ударних БПЛА. Навіть не додасть і ЗРК «Петріот» і ракет до них. На жаль, навіть мобілізація 10 млн українців не зупинить зліт стратегічних винищувачів в рф, не знищить наявну ядерну зброю, і суттєво не зменшить населення рф, ресурсні природні надра і тд. 2. На терористичний акт сильні відповідають з подвійною силою. Вчора в бєлгороді ввечорі повибивало шибки в ЖК, один цивільний загинув, двоє легкопоранених. Від такої «відповіді» особисто мене трусить від зневіри та розпачу. Я ще раз наголошу на тому, що наші військові потужності спроможні знищити все живе в радіусі 100 км від державного кордону. Окремо подякую командирам тактичного рівня, що беруть на себе відповідальність за рівняння з землею шебекінського та рильского районів рф. Це молоді офіцери до комбатів включно. Тобто, це низова ініціатива свідомої частини армії, політичної волі на такі дії немає.3. На саміті НАТО нас не запросять до альянсу. Ми не такі класні як Албанія. Тема «України в НАТО» буде розмінною монетою ще багато років, буде причиною війн та політичних криз. Більше того, НАТО в найближчі дні закріпить свою імпотенцію рядом постанов, що виключить фактичну одноосібну владу США в альянсі. Західний істеблішмент ссить приходу до влади Трампа, бояться що війна закінчиться. 4. НАТО достатньо виділити всього 10% свого наявного озброєння, яке припадає пилом на складах, так як альянс ні з ким не воює - і ми переможемо московитів. Проте, західні політики розтягують цю допомогу на роки, в той момент, коли сотні кращих українців гинуть і стають каліками, а українські міста припиняють своє існування через війну. Ще й роками жонглюють літаками, високоточними РСЗВ та ракетами перед скривавленими обличчями українців.