Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙
Додано 06 гру 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Кількість підписників: 18 596
Фото: 2,620
Відео: 214
Посилання: 1,170
Опис:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Джерело

Билини IV Імперії ✙ | В воєнному режимі Україні доведеться жити ще рік-два, — РБК-Україна з ...

Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
6 490 Охват/переглядів 2026-03-23 08:38 Повідомлення №6004
В воєнному режимі Україні доведеться жити ще рік-два, — РБК-Україна з посиланням на депутатів Як гадаєте, населення України перевищуватиме на той момент пʼятнадцять мільйонів? Думаю ні. До того ж, всім адекватним українцям зрозуміло, що за рік-два умови закінчення війни будуть ще гірші, ніж є сьогодні. Всім давно ясно, що путін-старший не сидить і не чекає, поки його молодший протеже надумає підписувати мирну угоду. Навпаки, за рік-два ми будемо слабшими в кілька разів, і тоді буде повторний наступ на Київ з вірогідністю повної окупації України. Або нам поставлять нову умову — вийти з Запоріжжя чи Дніпра. Росіяни ще в перші тижні повномасштабного вторгнення заявляли, що для них важливий момент політичного преценденту, де українців під тиском змусять залишити власні території. Путін-молодший це чудово знає, розуміє і його план саме в цьому й полягає — за рік-два вбити ще кілька сот тисяч українців, мільйони зробити бомжами та вигнати мити туалети в Німеччину. А після окупації Краматорську, сказати «ну ми ж не віддамо наше Запоріжжя 🇺🇦», і воювати ще кілька років (на цьому етапі я не здивуюсь, що навіть ЄС надішле пару рот своїх військовослужбовців). А там, гляди — 2029 рік, перевибори в США і прихід до влади демократів (тобто, продовження війни нашою кровʼю) на фоні неможливості Трампа надавити на диктатури — ані на іранську, ані на російську, ані навіть на українську.