Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙
Додано 06 гру 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Кількість підписників: 18 596
Фото: 2,620
Відео: 214
Посилання: 1,170
Опис:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Джерело

Билини IV Імперії ✙ | Нам потрібні трудові ресурси, але не трудові мігранти, а майбутні гром...

Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
6 430 Охват/переглядів 2026-03-13 20:39 Повідомлення №5970
Нам потрібні трудові ресурси, але не трудові мігранти, а майбутні громадяни. Нам доведеться мати справу з міграцією. Думати, що ми завеземо сюди 500 бангладешців, вони нам щось побудують, а потім поїдуть, — не варто. Досвід країн світу показує, що усі не виїдуть, — керівник напрямку «Демографія і міграція» в Інституті Фронтиру Ольга Духніч. Близько 100 тисяч осіб на сьогодні офіційно зареєстровані як безробітні у Державній службі зайнятості. При цьому, реальний рівень безробіття в Україні оцінюється МВФ у 11–13%. Більше того, якщо війна колись-таки закінчиться, в Україні буде демобілізовано ще декілька сотень тисяч чоловіків, які теж матимуть десь працювати. Ще 10 мільйонів українців — за кордоном, і хоч якусь частину з них також потрібно повертати. Якісь ноунейм-дегенерати, експерти, рупори міндічів, тим часом, по всім ЗМІ розповідають про етнічне заміщення українців банглаешцями, африканцями, арабами, московитами.Ким завгодно, лиш би після кровопролитної війни в Україні жили не українці. Лиш би Україна в будь-якому випадку війну все одно повністю та безумовно програла, віддавши всі свої етнічні землі окупантам. Бо такою є стратегія московитів на окупованих українських територіях — знищити або виселити українців, замінити їх "більш лояльними" до окупаційного уряду іноземцями, які кожні 5 років фіктивно будуть голосувати за тих, хто їх привіз. Набридли вже подібні заяви, які несуть всі жовті помийки. Але звертати увагу варто на кожну з них. Українофобів потрібно знати в обличчя.☠️ @vallholl