Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙
Додано 06 гру 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Кількість підписників: 18 596
Фото: 2,620
Відео: 214
Посилання: 1,170
Опис:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Джерело

Билини IV Імперії ✙ | Ірак почав наземний наступ на Іран, — i24NEWS пише про активність тися...

Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
7 740 Охват/переглядів 2026-03-04 20:13 Повідомлення №5937
Ірак почав наземний наступ на Іран, — i24NEWS пише про активність тисячного війська іракських курдів. Вони перейшли на територію Ірану та зайняли бойові позиції. Вестерни ставляться до нас як до курдів на Близькому Сході. Чи замислювались ви: чому бездержавна народність, яку араби сприймають так, як у нас циган, має займати якісь позиції і йти воювати з іранцями? Чому позиції не займають Джони з Невади чи Мойши з Хайфи? Це ж їх операція проти Ірану. На нас теж дивляться як на торпед для москалів. Кому можна дати дешеву хуйню вартістю 400 доларів за штуку, нарахувати зарплату в 500-700 доларів, і відправити на 260 днів утримувати стратегічно важливий кущ під Іскрою, який розділяє Європу та Азію. Вже за місяць цей «кордон» переміститься на пару км західніше, а за рік кордон може бути під Дніпром. А солдат Бундесверу Ганс Ахмед все не їде і не їде боронити Європу-Русь від московського чобота…Чому Мойша і Джон не сидять в іранському піску і не ссуть в бутилки, вириваючи нору, в якій вони проведуть довгі півроку під піхотними атаками КВІРівців та ударами другої модифікації шахедів?