Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Самонерозвиток
Додано 14 січ 2022

Самонерозвиток

@samonerozvytok
Кількість підписників: 619
Фото: 137
Відео: 22
Посилання: 239
Опис:
Жаліюся на життя, шукаю себе. Рекламу не продаю, якшо шо. Банка: https://send.monobank.ua/jar/2MQertdwEo Ромко - @otvjortka
Джерело

Самонерозвиток | ​З чого б то початиПевно з того, шо вже пів 2 ночі, а я сиджу і пишу п...

Логотип телеграм спільноти - Самонерозвиток Самонерозвиток @samonerozvytok
225 Охват/переглядів 2022-09-11 22:44 Повідомлення №335
З чого б то початиПевно з того, шо вже пів 2 ночі, а я сиджу і пишу пост.І не просто сиджу, а сиджу собі як пан на власній студії. Так, вже переїхав. Дуже подобається. Попереду ще дуже багато роботи, бо куди не глянь "тут треба доробити", але якщо глянути скільки роботи було зроблено, то навіть не віриться. Дуже дохуя!Якою ціною?Останній тиждень я прокидався о 8-9 ранку, йшов робити ремонт, приходив після 23, сидів хоть трошки в телефоні і засинав.А тепер я тут живу і не обмежений комендантською годиною, тому останні 2 дні засинав о 4-5 ранку щоб 8-10 прокинутися вже "на робочому місці" і продовждити.Вчора вночі почав розставляти речі, але десь в 4 почав відчувати як мій організм від втоми скоро сам буде відключатися, тому пішов спати.Сьогодні якраз більш менш все доробив, бо в неділю бажано сильно не працювати, і сиджу собі кайфую. Мені дуже тут подобається.Сьогодні закінчу ще деякі нюанси, і починаю від завтра (з понеділка) нове життя. Так, вкотре.Ну і знову пообіцяю що завтра спробую зняти відео (швг)