Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - САМАР - новини міста та району
Додано 14 лип 2024

САМАР - новини міста та району

@samar0569
Кількість підписників: 1 448
Фото: 23,700
Відео: 2,320
Посилання: 2,820
Опис:
Новини, події, інформація
Джерело

САМАР - новини міста та району | Хто вимикає світло в Самару і як це працює 💡Останнім часом мешканці ча...

Логотип телеграм спільноти - САМАР - новини міста та району САМАР - новини міста та району @samar0569
177 Охват/переглядів 2025-11-12 10:03 Повідомлення №29229
Хто вимикає світло в Самару і як це працює 💡Останнім часом мешканці часто запитують: хто вирішує, коли вимикають електрику? Чому графіки відключень різняться, а міська влада не може «вплинути»? Пояснюємо просто 👇🔹 Рішення про відключення електроенергії ухвалює “Укренерго” - національна компанія, яка керує всією енергосистемою України. Вона бачить баланс виробництва та споживання в реальному часі. Коли система перевантажена або є дефіцит потужності - “Укренерго” видає розпорядження обмежити споживання.🔹 Виконує ці розпорядження “ДТЕК” - компанія, яка обслуговує електромережі в Дніпропетровській області та у Самару. Саме “ДТЕК” вимикає або вмикає окремі лінії відповідно до лімітів, визначених “Укренерго”.🔹 Міська влада не має технічної можливості керувати відключеннями. Наше завдання - координувати роботу критичної інфраструктури (лікарні, водоканал, тепломережі).Чому система працює з перебоямиУкраїнська енергосистема щодня витримує наслідки російських обстрілів. Зруйновані підстанції, пошкоджені лінії та генерація, що працює на межі. Усе це створює постійний дефіцит електроенергії.Енергетики щодня ремонтують і запускають обладнання, щоб ми мали світло, тепло й воду.Тому ситуація в кожному регіоні може змінюватися буквально щогодини.Самарівська міська влада, своєю чергою, забезпечує роботу критичних об’єктів. Але керувати самим процесом відключення - поза нашими повноваженнями.Якщо маєте запитання або помічаєте нестиковки з графіками - пишіть Telegram-бот “ДТЕК” або у Вайбер-бот "ДТЕК".Розуміння ситуації - це теж внесок у стабільність. Ми всі у спільній системі: кожен зекономлений кіловат допомагає комусь отримати світло швидше.