Джерело
Сповідь книгоманки | Частина IПоки у всіх сьогодні святковий настрій, поділюся трошки своїм...
78 Охват/переглядів
2026-06-18 17:11
Повідомлення №1013
Частина IПоки у всіх сьогодні святковий настрій, поділюся трошки своїм актуальним начитаним. Наразі читаю звірку від видавництва Жорж "Я бачу зло" це 12 оповідань написаних на основі сюжетів реальних злочинів. Якщо вам здається, що мене попаяло на трукраймі - вам не здається )На данний момент я прочитала половину збірки і що я можу сказать:Найслабше оповідання на данний момент "Хакер". Сама історія мені знайома, але так як її обіграли мене геть не зачепило, так само як і "Вулиця Куртелена". Щодо оповідання "Лабіринт", мені дуже сподобалась саме кінцівка, класний художній прийом, дуже кінематографічний, але загалом історія в моїй голові не склалася. Приблизно такі саме враження були від оповідання "Херувим", бо сам злочин дуже "неоднозначний" і до наших днів залишився не розкритим, і бачення авторки щодо його можливого розкриття мені видався досить сумнівним. Хоча написано гарно. Найкращі оповідання на данний момент це: "Діти-тіні" - окрім гарної та цілісної історії, читаємо дуже правдоподібне занурення в сюжет та гарно передані оці всі дрібнички типу побуту, настроїв суспільства, причин які взагалі призвели до можливих предпосилок для цього злочину. (Щось мені сьогодні складно скласти думка до купки)Та "Помста" супер сподобалась. Взагалі відкрила для себе нового автора (читала трошечки в Бабайських конкурсах, а зараз прям відкрила!) Щодо самої історії - я нещодавно згадала як батько мені про неї розповідав в моєму дитинстві. Чомусь я про це згадала ... Всі реальні історії, які автори взяли за сюжети для своїх оповідань описані в кінці книги. На мою думку, було б доцільніше розмістити їх десь на початку, або може після оповідань, бо знайшла їх дуже несподівано ))