Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сповідь книгоманки
Додано 14 лип 2024

Сповідь книгоманки

@salonaya_books
Кількість підписників: 393
Фото: 669
Відео: 31
Посилання: 157
Опис:
Фанатка фантастики та котиків. Амбасадор сучачної української літератури. Для зв'язку @alona_salona https://www.instagram.com/alona.salona https://rewish.io/BDkAAA https://www.goodreads.com/alonasalona
Джерело

Сповідь книгоманки | Доброго вечора, котани і котеси.Що ж, "Роздоріжжя круків".В цілому, кн...

Логотип телеграм спільноти - Сповідь книгоманки Сповідь книгоманки @salonaya_books
240 Охват/переглядів 2025-12-09 18:03 Повідомлення №812
Доброго вечора, котани і котеси.Що ж, "Роздоріжжя круків".В цілому, книга мені сподобалася. Стара добра історія про Ґеральта, тільки геть юного, в стилі перших книг циклу. Насичена подіями, не переобтяжена, але зі своїми недоліками (далі будуть спойлери ⛔️❗️❗️).Перш за все, є моменти, що перегукуються з пізніми книгами. Видно, що автор просто натягує побільше тексту, щоб вийти на формат книги (при тому, що "Роздоріжжя" і так невелике за обсягом). Ось ці всі пустопорожні описи ландшафту, якісь листи, інтермедії...Наступне, що розчарувало, так це не вистачило фірмового гумору пана Сапковського (який в циклі закінчився у нього десь на моменті бенкету на Танеді). Були моменти, здатні викликати посмішку, але відверто смішних, як в перших книгах, я не помітив.Також, склалося враження, що автор прописує заднім числом деякі особливості лору спеціально так, щоб йти в розріз з ігровою серією (яку він люто хейтить).Наприклад, чому Ґеральт носить на голові пов'язку, звідки відьмаки беруть еліксири, історія нападу на Каер Морен тощо.Ну і стриґа, знову ?Та й фінал видався дуже награним (використовувати рандомного монстра як загрозу для дітей, щоб різко народити для гг моральну дилему, ну це голівудське кліше в найгіршому прояві.І, хто небудь, поясність, до чого тут круки ?В цілому, для фанатів циклу і просто хорошого фентезі - беріть, книга видалася непоганою і цікавою для читання.