Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сповідь книгоманки
Додано 14 лип 2024

Сповідь книгоманки

@salonaya_books
Кількість підписників: 393
Фото: 669
Відео: 31
Посилання: 157
Опис:
Фанатка фантастики та котиків. Амбасадор сучачної української літератури. Для зв'язку @alona_salona https://www.instagram.com/alona.salona https://rewish.io/BDkAAA https://www.goodreads.com/alonasalona
Джерело

Сповідь книгоманки | Мої скромні читацькі підсумки липня 🥰Враховуючи що два тижні я була у ...

Логотип телеграм спільноти - Сповідь книгоманки Сповідь книгоманки @salonaya_books
176 Охват/переглядів 2025-08-02 13:05 Повідомлення №635
Мої скромні читацькі підсумки липня 🥰Враховуючи що два тижні я була у відпустці і жодної книги до рук не брала я вважаю що я щє молодець 😁 Щоправда Лярю і Час Тіней я почала щє в червні, а про Терор взагалі мовчу 😅Але "Адді Лярю" поправу найкраща книга за останні місяці, мені дуже сподобалася і якщо б я не була такою лінивою кицею я б вже давно написала відгук, а може щє й напишу 😁Сніжний Ізюм - несподівано теж сподобався, хоча не очікувала від нього геть нічого, але виявилась цілком цікава історія ☺️ в Інсті є відгукСерця Наґів - о, то прекрасний цикл! Я прочитала першу книгу і тепер з нетерпінням чекаю поки його видадуть весь українською бо я хочу прочитать потім його весь одним махом! Це супер класне і дуже незвичне для нас корейське фентезі! Теж треба буде написати відгук 😅Що я можу сказати про "Час Тіней" - ну ви знаєте, я і роментезі то несумісні речі 😁А про Терор я взагалі мовчу, бо дуже цікава сама історія, але мені було важко читать через дуже велику розгалуженість сюжету. Але приємно в таку жарюку читать про кригу 😁