Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сповідь книгоманки
Додано 14 лип 2024

Сповідь книгоманки

@salonaya_books
Кількість підписників: 393
Фото: 669
Відео: 31
Посилання: 157
Опис:
Фанатка фантастики та котиків. Амбасадор сучачної української літератури. Для зв'язку @alona_salona https://www.instagram.com/alona.salona https://rewish.io/BDkAAA https://www.goodreads.com/alonasalona
Джерело

Сповідь книгоманки | Мої підсумки Книжкової Країни 2025Безперечно для книжкової спільноти ц...

Логотип телеграм спільноти - Сповідь книгоманки Сповідь книгоманки @salonaya_books
131 Охват/переглядів 2025-04-29 14:54 Повідомлення №521
Мої підсумки Книжкової Країни 2025Безперечно для книжкової спільноти це визначна подія! Багато учасників, величезні стенди, десятки тисяч продажів. Можливість авторам заявити себе на лекція та автограф сессіях і бага о чого іншого. Але ...На мою думку такі великі фести це подія яка більше направлена на ознайомлення якомога більшої кількості людей взагалі з книжковою галуззю і підходить вона в першу чергу для сімейних вилазок та зустрічей із друзями. Мені КК звісно запам'яталася класними зустрічами із авторами та моїми знайомими і друзями з усієї України, когось вперше побачила "вживу" такбимовити. І в той же час для мене, як для інтроверта було дуже важко. Багато подій, часто які проходять одночасно в різних павільйонах, занадто багато людей, періодично в мене була ледь не паніка. І черги ... черги ... черги ... на подію, на оплату, за їжею, за автографом в туалет банально - всюди гігантські черги.Які саме супер круті плюшки цього фесту? Отримати автограф улюбленого автора і першим купити якісь новинки (хоча не можу сказати що було багато якихось новинок цього разу), конкурси та події (в яких я не приймала участі) та може щє щось, що я пропустила.У висновку: тепкр я розумію що великі фести це не моє. Наскільки більше мені сподобався Форум видавців (і цього року я теж обов'язково на нього приїду). Щє треба подивитися на Книжковий Арсенал на на КиївБукфорум. А як ваші враження, які фестивалі загалом відвідуєте?