Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sales Talk
Додано 14 лип 2024

Sales Talk

@sales_talk
Кількість підписників: 3 452
Фото: 433
Відео: 85
Посилання: 471
Опис:
Ми пишемо про B2B продажі в IT, інструменти автоматизації продажів, маркетинг і багато іншого to rock your IT sales 🚀 По різних питаннях звертайтесь до @ibegma
Джерело

Sales Talk | Цікаво почути ваш досвід Я ненавиджу давати зворотній звʼязок (або як ...

Логотип телеграм спільноти - Sales Talk Sales Talk @sales_talk
1 300 Охват/переглядів 2024-08-07 14:42 Повідомлення №814
Цікаво почути ваш досвід Я ненавиджу давати зворотній звʼязок (або як то кажуть фідбек) Вже декілька років я менеджер і керую різними командами. Раніше в Україні. Зараз в Бельгії. Я залюбки роблю різні експерименти, іду напролом, коли є проблеми та не боюсь складних проектів. Я класно вмію будувати продажі та процеси. І знаю, що будь-де я це зможу зробити ефективно і з результатом. Але річ, яка мені дається найскладніше - це давати (і отримувати, але це окремо) зворотній звʼязок. Або як зараз кажуть - фідбек. Я вже проходила тренінги, персональний коучинг з цього питання. І наче трішки вдосконалила ці навички. Але. Кожного. Разу. Це. Стрес. Поділюсь тим, що допомагає мені (не ідеально, але я стараюсь) 1. Я ніколи намагаюсь не давати фідбек одразу. Коли щось сталось. Бо я жінка-запальничка, дуже сильно можу наговорити, коли на емоціях. Тому даю відлежатися ситуації. 2. Говорю прямо як є. Може це не супер правильно, але я намагаюсь це зробити відверто «є проблема: факт один/ два/ три». 3. Питаю в людини «як ти вважаєш, як ми можемо в майбутньому уникнути таких проблем?» цей етап дуже складний, бо не усі розуміють, що мова не про звинуватити, а правда знайти рішення. 4. Завжди (Завжди!) пропоную допомогу «я можу бути твоєю підтримкою в цьому питання. Звертайся до мене, тримай в курсі». Іноді чую «я просто дуже сильно гордий, щоб просити про допомогу» - і це вже інша робота на покращення. 5. Кажу, що мені некомфортно: «я не люблю тушити пожежі»/ «я не хочу виглядати непрофесійно», тому я прошу нас разом подумати над вирішенням ситуації в майбутньому. І завжди намагаюсь закінчити бесіду або позитивними речами (не просто you are doing great, а щось більш вагоме) або історією про себе (як я облажалась колись). І от історій про мене супер багато 😅Але все одно, кожного разу після таких розмов виходжу мокра і з підвищеним тиском. Але не перестаю працювати над собою. Сподіваюсь, комусь буде корисно ❤️Діліться своїми лайфаками, як ви даєте зворотній звʼязок.