Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сахновщинська громада
Додано 14 лип 2024

Сахновщинська громада

@sakhnovshchynagr
Кількість підписників: 904
Фото: 12,700
Відео: 137
Посилання: 451
Опис:
Офіційний телеграм-канал Сахновщинської громади
Джерело

Сахновщинська громада | Привітання селищного голови Володимира Суєцького з Новим 2026 рокомДор...

Логотип телеграм спільноти - Сахновщинська громада Сахновщинська громада @sakhnovshchynagr
598 Охват/переглядів 2025-12-31 22:10 Повідомлення №12834
Привітання селищного голови Володимира Суєцького з Новим 2026 рокомДорогі земляки!Шановна громадо!Ще один рік добігає кінця. Ми проводжаємо його з різними почуттями, але з однією спільною надією — на справедливий мир, безпеку і спокій у наших домівках.2025-й став для нас черговим роком випробувань. Це вже четвертий рік великої війни, яка змінила наші звички, цінності й саме відчуття часу. І хоча сьогодні в нашій громаді відносно тихо, ми добре розуміємо, якою ціною тримається цей спокій. Кожен мирний ранок — це результат запеклого спротиву на фронті, мужності й самопожертви наших захисників і захисниць. Поки тут, у тилу, ми працюємо, виховуємо дітей, дбаємо про порядок і розвиток нашого спільного дому, там, на передовій, вирішується доля всієї держави. Шановні жителі громади, хочу щиро подякувати кожному з вас! Дякую за витримку, відповідальність і взаємну підтримку! За те, що, попри втому, тривоги й невизначеність, ви продовжуєте працювати, підтримувати економіку країни, допомагати нашим військовим, приймати і підтримувати тих, хто знайшов прихисток на Сахновщині.Особлива шана і низький уклін нашим землякам, які зустрічають цей Новий рік не вдома, а на передовій. Немає сильнішої молитви сьогодні, ніж та, щоб кожен і кожна з них повернулися додому живими й здоровими. Ми чекаємо на вас, віримо у вас і пам’ятаємо, завдяки кому маємо можливість планувати майбутнє.Новий рік — це завжди про надію. Про бажання залишити найважче позаду і сміливо дивитися вперед. Тож я щиро бажаю, щоб 2026-й став для нас роком добрих новин, роком, у якому ми зможемо без страху планувати своє життя у вільній та сильній Україні! Нехай у ваших домівках буде тепло і затишно, у родинах — злагода та підтримка, а в серцях — спокій і впевненість у завтрашньому дні!Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Сахновщинської селищної ради та від себе особисто щиро вітаю всіх українців з Новим 2026 роком!Ми обов’язково все подолаємо, бо ми на своїй землі! Ми знаємо, заради чого боремося, і віримо у нашу Перемогу!З Новим роком!Слава Україні!Слава нашим Героям!