Джерело
Сахновщинська громада | На території громади до виконання службових обов’язків приступили офіц...
423 Охват/переглядів
2025-10-06 14:05
Повідомлення №11549
На території громади до виконання службових обов’язків приступили офіцери-рятувальникиУ межах реалізації безпекового проєкту Міністерства внутрішніх справ України «Офіцер-рятувальник громади» до виконання службових обов’язків офіцерів-рятувальників на території Сахновщинської територіальної громади приступили:- майор служби цивільного захисту Трубіцин Артем Миколайович;- капітан служби цивільного захисту Гуртовой Артем Олександрович;- лейтенант служби цивільного захисту Хомук Максим Станіславович.Метою проєкту є вдосконалення системи цивільного захисту на місцевому рівні, забезпечення ефективної взаємодії між органами влади, рятувальними підрозділами та населенням громади.Офіцер-рятувальник громади – це фахівець ДСНС, який працює безпосередньо в громаді. Його головне завдання – забезпечити системну роботу з превенції та підготовки населення до можливих надзвичайних ситуацій.До основних завдань офіцерів-рятувальників належать:- виконання завдань, пов’язаних із ліквідацією небезпек, спричинених вибухонебезпечними предметами;- організація превентивної роботи серед населення щодо питань пожежної та техногенної безпеки;- контроль стану готовності захисних споруд цивільного захисту;- участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;- взаємодія з органами місцевого самоврядування, закладами освіти та підприємствами;- та інші завдання передбачені законодавством.