Джерело
Сахновщинська громада | Обдарованих дітей та їхніх педагогів громади нагородили преміями12 чер...
651 Охват/переглядів
2025-06-12 12:27
Повідомлення №10340
Обдарованих дітей та їхніх педагогів громади нагородили преміями12 червня у Сахновщинській селищній раді відбулася урочиста церемонія вручення грошових сертифікатів учням-переможцям ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та ІІІ (обласного) етапу ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2024/2025 навчальному році.Цього року, за ініціативи селищного голови, відділу освіти, культури, молоді та спорту, а також за підтримки депутатського корпусу, було переглянуто та збільшено розміри грошових премій для учнів-призерів та їх вчителів. Тепер за І місце передбачено винагороду в розмірі 5 тисяч гривень, за ІІ місце — 4 тисячі гривень, за ІІІ місце — 3 тисячі гривень. Згідно з чинним положенням, педагоги, які забезпечили високий рівень підготовки учнів, також отримали грошову відзнаку — премію в розмірі посадового окладу.Приємним доповненням до грошових сертифікатів стали солодкі подарунки для школярів та їхніх педагогів.Серед обдарованих учнів-призерів такі представники закладів освіти нашої громади:- Шпак Анастасія, учениця 8 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», виборола ІІІ місце з математики (вчитель Шпак Валентина Михайлівна), ІІІ місце з історії (вчитель Грицай Тетяна Анатоліївна) та ІІІ місце з хімії (вчитель Сараєва Валентина Миколаївна). Також вона посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсу імені Петра Яцика (вчитель Грузіна Віра Анатоліївна).- Пожарова Діана, учениця 9 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», здобула ІІІ місце з української мови та літератури (вчитель Каніболоцька Ольга Юріївна).- Голікова Поліна, учениця 9 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», посіла ІІІ місце з правознавства (вчитель Перкіна Світлана Федорівна).- Краснокуцька Валерія, учениця 9 класу КЗ «Мотузівська гімназія», стала призеркою ІІІ ступеня з правознавства (вчитель Шеремет Людмила Петрівна).- Зайцева Дар’я, учениця 10 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», виборола ІІІ місце з історії (вчитель Гунько Світлана Юріївна) та ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Кизима Людмила Іванівна).- Костишак Богдан, учень 10 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», здобув ІІ місце з біології (вчитель Жемна Ірина Леонідівна).- Подобіна Поліна, учениця КЗ «Новоолександрівський ліцей», отримала ІІ місце з правознавства (вчитель Савельєва Анна Василівна).- Калініна Дар’я, учениця 11 класу КЗ «Огіївський ліцей», посіла ІІІ місце з фізики (вчитель Жага Наталія Володимирівна).- Харченко Дар’я, учениця 11 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», здобула ІІІ місце з історії (вчитель Гунько Світлана Юріївна).- Лихобаба Ілля, учень 11 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», виборов ІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Чумак Вікторія Володимирівна).- Бабакін Володимир, учень 11 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», став призером ІІІ ступеня у секції «Програмна інженерія» на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН (вчитель Чумак Вікторія Володимирівна).- Штефа Олександра, учениця 7 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», здобула І місце в обласному етапі конкурсу імені Петра Яцика (вчитель Каніболоцька Ольга Юріївна).- Гончарук Анастасія, учениця 9 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», отримала ІІІ місце у тому ж конкурсі (вчитель Каніболоцька Ольга Юріївна). Щиро вітаємо всіх переможців та їхніх наставників! Бажаємо нових звершень і подальших успіхів!