Джерело
Сахновщинська громада | 21 травня в місті Харкові пройшов обласний етап фізкультурно-оздоровчи...
301 Охват/переглядів
2025-05-23 07:03
Повідомлення №10103
✅ 21 травня в місті Харкові пройшов обласний етап фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги " з волейболу серед юнаків та дівчат 9-11 класів. Учасників змагань гостинно приймав КЗ "Харківський фаховий коледж спортивного профілю" Харківської обласної ради на чолі з директором Анатолієм Поповим. У обласному етапі прийняли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти Харківської області.🏐Серед команд юнаків місця розподілилися наступним чином:🏆🥇1 місце - Старомерчицький ліцей Валківської міської ради;🥈2 місце - КЗ "Сахновщинський ліцей №2";🥉3 місце - Коломацький ліцей. Наші юні волейболісти виступали на змаганнях, як переможці районного етапу.🎉Вітаємо спортсменів та їх вчителя фізичної культури Віктора СМІРНОВА зі срібними нагородами та бажаємо їм перемог в майбутніх стартах.🏐Переможцями та призерами серед команд дівчат стали:🏆🥇1 місце - КЗ "Багаточернешинський ліцей" Сахновщинської селищної ради;🥈2 місце - Краснокутський ліцей №1;🥉3 місце - Валківській ліцей імені О. Масельського.🎉Наші дівчата 9-11 класів КЗ "Багаточернещинський ліцей" стали абсолютними чемпіонами Харківської області з волейболу в рамках обласного етапу фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо"!💥 Це фантастичний результат, що свідчить про наполегливість, майстерність та командний дух! 🙏Особливі слова подяки вчителю фізичної культури Олександру Пшикуну та Едуарду Свердану , які підготували цю талановиту команду! Ваша праця, знання та віра в дівчат і є запорукою таких видатних перемог! 💪Ми пишаємося вами! Тепер на вас чекає ще більш відповідальне завдання – гідно представити нашу Харківську область на всеукраїнських змаганнях! 🙏Бажаємо вам успіху, впевненості та нових яскравих перемог! 💙💛🇺🇦