Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дивідендний інвестор 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Дивідендний інвестор 🇺🇦

@safe_dividends
Кількість підписників: 1 934
Фото: 26
Посилання: 21
Опис:
Інвестиції | Пасивний дохід💲
Джерело

Дивідендний інвестор 🇺🇦 | Про свою ростову стратегіюУ своїй ростовій стратегії я вирішив зробити...

Логотип телеграм спільноти - Дивідендний інвестор 🇺🇦 Дивідендний інвестор 🇺🇦 @safe_dividends
2 000 Охват/переглядів 2024-11-12 12:05 Повідомлення №470
Про свою ростову стратегіюУ своїй ростовій стратегії я вирішив зробити ставку на технологічний сектор, а саме на галузь напівпровідників. Я не думаю, що у цю галузь вже пізно заходити, навіть при тому, що S&P 500 вже більше 6000. Я вважаю, що потреба у чіпах буде тільки зростати, якщо подивитися на технологічний розвиток світу, а значить прибуток технологічних компаній буде тільки збільшуватися. Можливо, нас ще чекає падіння ринку, але для мене це лише привід для придбання ще більше активів. Тому, я буду купувати не тільки акції окремих компаній, а й ETF з напівпровідникових компаній, щоб зменшити свої ризики. Вчора придбав VanEck Semiconductor ETF (#SMH). Мій ростовий портфель тут. Він показує найкращий результат, а також має достатню ліквідність на ринку. Для певної диверсифікації буду додавати до портфелю ще iShares Semiconductor ETF (#SOXX). Хочу сказати, що це не спекулятивна стратегія, буду інвестувати по DCA достатньо довгий час та продавати активи при їх рості від 500%. В ідеалі частину прибутку буду реінвестувати у Vanguard S&P 500 ETF (#VOO). І при досягненні певного розміру капіталу реалізовувати стратегію поступового продажу активів (всім відоме правило 4%). Але це лише додаткова стратегія для мене, основою залишається Dividend Growth Investing. А тому, іншу частину прибутку буду реінвестувати у DG компанії. #Мійпортфель