Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дивідендний інвестор 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Дивідендний інвестор 🇺🇦

@safe_dividends
Кількість підписників: 1 934
Фото: 26
Посилання: 21
Опис:
Інвестиції | Пасивний дохід💲
Джерело

Дивідендний інвестор 🇺🇦 | Для себе вирішив змінити підхід при купівлі акцій:✅ Щомісяця частина к...

Логотип телеграм спільноти - Дивідендний інвестор 🇺🇦 Дивідендний інвестор 🇺🇦 @safe_dividends
2 020 Охват/переглядів 2025-11-07 11:58 Повідомлення №544
Для себе вирішив змінити підхід при купівлі акцій: Щомісяця частина коштів йде на купівлю ETF (VOO обов'язково незалежно від ситуації на ринку, інші ETF буду дивитись по ситуації). Ринок акцій завжди росте у довгостроковому періоді, але це можна з впевненістю сказати про S&P 500, з окремими акціями може бути все інакше. Тому з ETF я завжди буду на ринку та формуватиму по DCA частину портфелю, яку після досягнення певної цілі зможу продавати. Тут спокійно можна використовувати підхід Just Keep Buying. Щомісяця частина коштів йде на купівлю якісних компаній на просадці (ті, що мають менший P/E, ніж середній за 5 років, наприклад V, MA, SPGI, впали після звіту, але фундаментально якість не змінилася, наприклад WM, RSG, ті, що можна зараз додавати, навіть не дивлячись на хаї, бо компанія має великий потенціал - GOOG). Всі ці компанії - це Compounding Dividend Growth Machines, які повинні і підвищувати вартість портфелю, і забезпечувати постійний грошовий потік дивідендів. Крім того, я хочу зробити так, щоб після досягнення цілі по вартості портфелю - з кожним роком мені б довелося продавати все меншу частину ETF за рахунок підвищення дивідендного доходу. Тобто, правило 4% плавно б перетікало у дивідендний дохід. Щомісяця частина коштів йде на на резерв на випадок падіння цін на якісну компанію, наприклад впала після звіту, але фундаментально якість не змінилася, а також на випадок кризи на ринку. Дивлячись зараз на ринок, який сильно росте, можна подумати, що кошти у резерві це неефективне використання капіталу. Але дивлячись на квітневе падіння, коронадамп, ведмежий ринок у 2022 році, можу сказати, що якби у ті моменти були в мене резерви, мій портфель був би значно більше. І я знаю, що ті, хто чекає кризи вже втратили більше грошей, ніж втратили б при самій кризі, тому 2/3 грошей вкладаються у ринок, 1/3 на резерв.Такий підхід дозволив би одночасно бути на ринку, купляти по DCA ETF та якісні компанії, а також мати можливість купити на знижках.#Стратегія