Джерело
Дивідендний інвестор 🇺🇦 | Звіт по портфелю за травень 2025 рокуПродовжую йти до своєї м...
1 860 Охват/переглядів
2025-06-09 10:05
Повідомлення №504
Звіт по портфелю за травень 2025 рокуПродовжую йти до своєї мети - фінансової незалежності та ранньої пенсії. Кожний місяць я отримую все більше дивідендів, а отже з кожним місяцем я наближаюсь до своєї мети ближче та ближче. Я частково змінив підхід до вибору DG акцій і це відсуне досягнення проміжної мети $ 1000 на місяць до 2032 року. Я вирішив додавати до портфелю компанії, які мають низьку дивідендну дохідність (від 0.5%), але високі темпи підвищення дивідендів. Якщо раніше я намагався, щоб угоди за кожен місяць приносили більше 3.5%, то тепер дохідність по угодам буде на рівні 1.5 - 2.5%. Крім того, частина таких акцій буде одночасно відноситися до ростового портфелю. Я стратегію не змінюю та збираюсь додавати компанії, які являються потужними dividend growth машинами.Угоди за травень дозволили підвищити мій щорічний дивідендний дохід на $ 78.58 💵Що стосується підвищення дивідендів, то у травні я отримав підвищені дивіденди у порівнянні з минулим кварталом від Air Products and Chemicals, Inc. (#APD), Apple Inc. (#AAPL), Kinder Morgan, Inc. (#KMI), The Procter & Gamble Company (#PG) та Williams-Sonoma, Inc. (#WSM).А наступні компанії з мого портфелю оголосили про підвищення дивідендів у наступному кварталі 😀- Apple Inc. (#AAPL);- Lowe's Companies, Inc. (#LOW);- PepsiCo, Inc. (#PEP).Але одна компанія зменшила дивіденди - Crown Castle Inc. (#CCI). ➡️ Більш детальну інформацію щодо мого портфелю можна побачити у моєму закритому каналі.➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖#Мійпортфель