Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Рідне Рівне
Додано 12 січ 2022

Рідне Рівне

@rv_ridne
Кількість підписників: 12 234
Фото: 37,000
Відео: 5,140
Посилання: 6,660
Опис:
ДИВИСЬ,ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НАСПРАВДІ В РІВНОМУ Написати нам - @ridnerv_bot
Джерело

Рідне Рівне | НамПишутьСьогодні неприємно здивувало керівництво Рівненського ОМТЦК т...

Логотип телеграм спільноти - Рідне Рівне Рідне Рівне @rv_ridne
2 120 Охват/переглядів 2026-02-17 12:51 Повідомлення №53740
#НамПишутьСьогодні неприємно здивувало керівництво Рівненського ОМТЦК та СП, яке прийняло рішення про перенесення прийому громадян з вул. Кавказької, 2 на вул. Соборна, 366 А.На підставі чого було прийнято таке рішення залишається великою загадкою...мабуть, когось треба посадити "потрібного" за цією адресою..Чи це таке "покращення, турбота та піклування" про громадян (особливо похилого віку, мами з візочками), поранених військовослужбоців (з палицями та милицями), про членів родин зниклих безвісти та родин загиблих військовослужбовців, які перебувають у постійній тривозі та стресі...Прийом громадян по вул. Кавказькій, 2 був дуже зручний :в питанні доїзду громадським транспортом,в пішій доступності від центру міста,щодо розміщення поруч ЦНАПу, в який небхідно звертатись для отримання різних документів для подачі, щодо розміщення до ДРАЦС( Державна Реєстрація Актів Цивільного Стану), в який теж небхідно звертатись для отримання документів для подачі.Невже в Рівненського ОМТЦК та СП немає можливості та спроможності лишити прийом громадян по вул. Кавказької, 2??Чому завжди мають обмежувати громадян в елементарних речах?@ Ніна