Статистика telegram каналу - @russianship_in

Telegram: Contact @russianship_in

Photos: 254  Videos: 215  Links: 58 
2021-05-10

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2022-08-19
2022-06-16

Історія змін назви

Telegram: Contact @russianship_in
2023-01-19
РКІН 🇺🇦 Новини
2022-08-19
Telegram: Contact @russianship_in
2022-08-17

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Друзі!

Треба ОПЕРАТИВНО купити ось такий генератор для наших рідних прикордонників, бригаді ВПС Чоп. Там на передовій, з електрикою їм буде легше нас захищати. Генератор бажано не менше 5 кВт.

Давайте допоможемо хлопцям. Вони зараз знаходяться у напрямку Бахмуту, там дуже гаряче! Кожен день потрібно заряджати рації, дрони і так далі. Звіт по надходженням буде щоденний. Потрібно зібрати 35000 грн. Це менше ніж 1000$, при великому бажанні ми з вами можемо закрити цей збір за день. ВАЖЛИВА кожна гривня. Буде більше, ми їх в добрі справи пустимо. Не розчаруємо!

На генератор.

Дякуємо усім за допомогу.

🎯 Ціль: 35 000 ₴

🔗Посилання на Банку
https://send.monobank.ua/jar/2YxzVax49t

💳Номер картки Банки
5375411200350713
❗️РОСІЯ ВИХОДИТЬ ІЗ ЗЕРНОВОЇ УГОДИ❗️

Тепер вже не тільки енергетичний і ядерний шантаж, а і зерновий.

Повторимо сьогоднішні заяви російських брехунів:

— «ВСУ задействовали 9 дронов и 7 автономных морских беспилотных аппаратов, все воздушные цели были уничтожены»
— «уничтожены 4 морских беспилотных аппарата, еще 3 аппарата уничтожены на внутреннем рейде»
— «незначительное повреждение получили морской тральщик «Иван Голубец», а также боносетевое заграждение в бухте Южная»
— «россия не может гарантировать безопасность гражданских сухогрузов, участвующих в черноморской зерновой сделке».


На практиці це означає, що сьогодні в Севастополі були пошкоджені або потоплені декілька бойових російських кораблів, а не лише один нікчемний тральщик, як вони офіційно заявили, і саме тому їм просто немає чим контролювати море — Чорноморський флот росії як такий вже ФСЬО, залишились лише підводні човни, але у них зовсім інші функції, думаємо колись дістанемо і їх.

І ще один важливий момент:

Україна нічого з росією по зерновій угоді не підписувала, росія підписала угоду з ООН і Туреччиною, тому це ООН і Туреччину росіяни киданули, а ми знали що так колись буде, тому і не підписували з ними нічого.

Доречі, на днях західні ЗМІ писали, що Путлєр планує їхати на G20 саме з кейсом зернової угоди — вимагаючи відновлення переговорів на його умовах під погрозами зупинити зернову угоду.

Сьогодні цей козир вибито у нього з рук і тепер вже лідери G20 будуть від нього вимагати повернутись в зернову угоду, тому що ці країни також відчують на собі зростання цін на продовольство.

Підписатись
Зеленський повернув усіх полонених із Азовсталі.
Чекаємо всіх в основному каналі https://t.me/u_nowua
Президент України Володимир Зеленський потрапив у ДТП, пошкоджень немає — прессекретар Сергій Нікіфоров.

Підписатись
Чекаємо всіх в основному каналі

https://t.me/u_nowua
Всі кому цікаво слідкувати за новинами, які ми публікуємо у нашому каналі прохання перейти до основного нашого каналу

https://t.me/u_nowua

Цей канал поки ставимо на стоп 🥰
АХХАХАХАХАХАХ
Це вони прямо зараз написали 🤡

@russianship_in
Комісія з регулювання азартних ігор анулювала дві ліцензію на роботу «1xBet» (за зв'язок із росією).

Непогано було би ще запустити перевірку, хто і навіщо взагалі уже під час війни видав їм ту ліцензію (тут або низька професійність - не якісно все перевірили, або чиста корупція і зрада - все знали і все одно видали та отримали за це хабар).

@russianship_in
Як же патріотично, батюшки 😂😁

@russianship_in
«НА ДНО»

Поки Путлєр погрожує Україні та ЄС ядерною катастрофою, російські економісти прогнозують росії (через дії Путлєра) ядерний вибух її економіки.

«Bloomberg» отримав таємний документ, який російські експерти готували для Кремля кілька місяців, про реальний вплив війни та санкцій на російську економіку. Він передбачає три сценарії і лише один позитивний, але уже зрозуміло, що по ньому росія точно не піде:

«ОПТИМІСТИЧНИЙ» — падіння ВВП на 2.9% у 2022 році, на 3.8% у 2023 році (в обох випадках до показника 2021 року) і повернеться на показник 2021 року в 2024 році.

«ІНЕРТНИЙ» — падіння ВВП на 3.5% у 2022 році, на 8.3% у 2023 році, на 6.0% у 2024 році, на 4.4% у 2025 році, на 2.8% у 2026 році, на 1.2% у 2027 році (в усіх випадках до показника 2021 року) і повернення на показник 2021 року аж в 2028 році.

«СТРЕСОВИЙ» — падіння ВВП на 4.2% у 2022 році, на 11.0% у 2023 році, на 11.9% у 2024 році, на 9.8% у 2025 році, на 8.4% у 2026 році, на 7.2% у 2027 році, на 6.0% у 2028 році, на 4.8% у 2029 році, на 3.6% у 2030 році (в усіх випадках до показника 2021 року), а повернення на показник 2021 року у прогнозі до 2030 року не прогнозується (можливий не раніше 2032 року).

Станом на зараз росія йде по останньому - СТРЕСОВОМУ - сценарію. Основна задача — зберегти її на цьому шляху.

Найцікавіше в документі те, що там приводяться детальні дані щодо імпортозалежності російської економіки, наприклад:
— 99% виробництва птиці та 30% виробництва молочної худоби залежать від імпорту
— 95% пасажиропотоку припадає на літаки іноземного виробництва
— лише 30% верстатів вироблені в самій росії
— 80% російського виробництва медикаментів залежить від імпортної сировини.

росії також прогнозують дефіцит палива та зростання внутрішніх цін (через втрату ринку Європи і скорочення видобування та переробки) та навіть дефіцит SIM-карт, а також проблеми з газифікацією самої росії і скорочення споживання продовольства через обвал сільського господарства. Її відсталість у технологіях збільшиться з нинішніх 10-15 років до 30-40 років, як мінімум.

Простими словами — ВЕНЕСУЕЛА 2.0 (в кращому випадку ІРАН 2.0).

На жаль, немає глибокого аналізу впливу економічного краху та довгої і програшної війни на політичну систему... Хоча ми підозрюємо, що там тоді просто розпочнеться повстання і парад регіонів.

@russianship_in
ВИСОКОПОЛЛЯ НАШЕ! Заступник голови ВП Кирило Тимошенко підтвердив деокупацію Високопілля на Херсонщині

@russianship_in
«Газпром» повністю зупинив «ПП-1» придумавши відмазку про якусь поломку.

А все після того, як вийшла статистика, що ЄС завершає заповнення ПСГ на зиму і що готується обмежити ціну на російський газ. У відповідь ці «геополітичні генії» не придумали нічого краще, як остаточно добити свій газовий сектор, свою репутацію (яка вже пішла далеко в мінус) та ще втратити пару десятків млрд дол.

Газове самоембарго крокує далі 💪🏻

@russianship_in
Сьогодні місія МАГАТЕ прибула на Запорізьку АЕС. Добре, що це відбулося, сам факт, попри всі провокації російських військових і цинічні обстріли Енергодара й території станції. Україна зробила все для того, щоб ця місія відбулася. Але погано, що окупанти намагаються перетворити цю місію МАГАТЕ – справді необхідну – на безплідну екскурсію по станції. Вірю, що цього вдасться не допустити.

Коли ми бачилися з паном Гроссі та членами місії в Києві, ми домовилися про те, що місію обов’язково супроводжуватимуть журналісти з українських і міжнародних ЗМІ. Незалежні журналісти. Щоб світ бачив правду. Бачив, що насправді відбувається. На жаль, цього не зроблено. Хоча обіцяно. На жаль, окупанти не пустили журналістів, але організували масовку своїх пропагандистів. На жаль, представники МАГАТЕ не захистили представників незалежних ЗМІ.

Сподіваємося, що місія все ж зробить об’єктивні висновки з обставин на станції. І головне, що має відбутися, – це демілітаризація території станції. Саме це є метою українських і міжнародних зусиль. І погано, що ми поки не почули відповідних закликів від МАГАТЕ. Хоча й говорили про це з паном Гроссі на нашій зустрічі в Києві. Це був ключовий – ключовий! – безпековий пункт наших домовленостей: демілітаризація і повний контроль з боку наших атомників.

Коли нарешті з території Запорізької АЕС вийдуть російські військові, коли вони заберуть свою зброю й боєприпаси, коли вони припинять обстріли Енергодара та сусідніх районів і свої провокації, Запорізька станція зможе повернутися до цілком безпечної роботи, яка під контролем України була завжди.
ЄС домовився про призупинку угоди РФ-ЄС щодо спрощення візового режиму. Це означає припинення видачі росіянам багаторічних багаторазових віз до ЄС та відкриє можливість країнам проводити перевірки існуючих заявок росіян на візи, також це дозволить підняти плату за візи. Все разом також ускладнить процес отримання віз.

@russianship_in
Держборг та ВВП України у липні:
— 96.8 млрд дол або 3.539 трлн грн
— частка до ВВП з початку війни зросла з 49% до 76%
— відповідно ВВП зараз оцінюється у 130 млрд дол або 4.7 трлн грн
— падіння номінального ВВП за час війни склало 35% (200 млрд дол перед війною).

Насправді це ще досить непогано, очікували дещо гірші показники. Але і хорошого нічого немає...

@russianship_in
З'явилися повідомлення про вибухи у Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі. У південних та східних областях України оголошено повітряну тривогу. Чекаємо на офіційну інформацію.

@russianship_in
«МАГАТЕ» сформувала склад місії, якою відвідає ЗАЕС наступного тижня.

Очолить місію глава організації Рафаель Гроссі (Аргентина).

Вчора читали весь день про якусь «зраду» щодо складу учасників місії, але насправді її немає.

В неї також увійдуть ще 13 представників: з Польщі, Литви, Сербії, Китаю, Албанії, Франції, Італії, Йорданії, Мексики та Північної Македонії (ще 3 країни поки що не відомі, але точно не буде США і ВБ).

Як мінімум 5 точно за нас, Албанія нейтральна, але більше в нашу сторону, тому половина точно за нас і ще 1-3 будуть нейтральними та 4-5 проросійськими. Вполнє нормальний склад місії.

P.S Одразу відповімо на питання: А що роблять в МАГАТЕ країни без АЕС?
Так ось, роблять вони там те, що і в ООН країни-терористи та країни-нацисти))


@russianship_in
Іран продемонстрував свій власний дрон-камікадзе, який також планують продавати росії, але щось пішло не так і мішень завчасно сама вибухнула ще до прильоту туди БПЛА (схоже, що планували підірвати в момент прильоту, щоб показати, на скільки потужно він вибухає) 🤣🤣🤣

@russianship_in