Статистика telegram каналу - @rusanivkafeeedomisland

ДФТГ №13 «Русанівка»

Subscribers: 1969
Photos: 247  Videos: 60  Links: 576 
Воєнізований підрозділ «Добровольче формування Київської міської територіальної громади №13 «Русанівка». Facebook: https://www.facebook.com/RusanivkaFI Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCbCawTrMs-TxLpqoa0ksnFg Email: dftgrusanivka@gmail.com
2021-10-27

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-06-17
2022-08-21

Історія змін назви

ДФТГ №13 «Русанівка»
2024-07-14
Telegram: Contact @RusanivkaFeeedomIsland
2024-07-13
ДФТГ №13 «Русанівка»
2024-06-17

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Шановна громадо, русанівці!

Нарешті поновлюємо наше спілкування, яке вимушено призупинилося внаслідок перепризначення командира ДФТГ та реорганізації нашого підрозділу.

За цей час багато що змінилося, багато хто з добровольців нашого підрозділу та громади доєдналися до лав ЗСУ і ТрО та з честю виконують свій обов’язок по захисту нашої країни на фронті.

Решта добровольців безперервно працюють над виконанням завдань національного спротиву, проходять вишколи та навчання, постійно підвищують свої військові навички.

Діяльність підрозділу у цей відносно спокійний для русанівців час не передбачає патрулювання та роботи на блокпостах, при цьому запевняємо вас, що ми поруч і готові за першої необхідності взяти під повний контроль і забезпечити порядок на нашому острові.

Специфіка військової підготовки особового складу підрозділу не дозволяє нам висвітлювати їх на широкий загал, проте ми точно винайдемо формат, який дозволить нам тримати вас у курсі, як щодо діяльності нашого ДФТГ, так і важливої інформації, що стосується кожного мешканця Русанівки.

Принагідно дякуємо всім вам за підтримку та допомогу, яку ви надали нам протягом перших критичних днів та місяців від початку повномасштабної війни.

Наразі щодо питань взаємодії, співпраці чи допомоги пропонуємо звертатися на електронну скриньку: dftgrusanivka@gmail.com

Разом переможемо.

Слава Україні.