Джерело
Рубіжанська міська військова адміністрація | ЦИФРОВИЙ РОЗВИТОК ЛУГАНЩИНИ: КРОК НАЗУСТРІЧ ПРОЗОРОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ...
164 Охват/переглядів
2024-11-24 07:57
Повідомлення №15860
📲ЦИФРОВИЙ РОЗВИТОК ЛУГАНЩИНИ: КРОК НАЗУСТРІЧ ПРОЗОРОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІТим тижнем за підтримки Фонду Східна Європа від імені швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP відбулася спільна стратегічна сесія щодо цифрового розвитку Луганщини. Від військової адміністрації за моїм дорученням участь взяла заступниця начальника військової адміністрації з цифровізації та економічних питань Ельвіна Марініч. 👉Мета цієї зустрічі - визначити найефективніші напрямки розвитку громад, що допоможуть адаптуватися до нинішніх реалій, та підготуватися до відбудови Луганщини у повоєнний час. Під час сесії обговорювалися ключові сценарії адаптації громад до нових викликів. Розглядали можливості, які надає цифровізація, а також ризики, що можуть виникнути. Оцінювали кожен сценарій та намагалися знайти найкращі інструменти для успішного впровадження цифрових рішень у громадах. Це і впровадження електронних послуг для населення, і розвиток е-демократії, і цифровізація економічних процесів.☝️Цифровізація – передусім про відкритість громади перед її населенням. Це конкретний двосторонній звʼязок керівництва громади із мешканцями, розуміння їхніх потреб і запитів, пошук найкращих шляхів для їх вирішення. Чим зручніше мешканцям комунікувати із керівництвом громади, тим якісніші управлінські рішення. Так було до початку великої війни, а зараз це стає головним маркером конкретної спільної роботи керівництва та мешканців громади.🤝Дякую за роботу! Вдячність організаторам за можливість брати участь у важливих ініціативах та рухатися вперед, незважаючи на всі труднощі!🇺🇦