Джерело
Рубіжанська міська військова адміністрація | 10 жовтня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Рубіжа...
186 Охват/переглядів
2025-10-10 13:30
Повідомлення №22704
10 жовтня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Рубіжанська центральна міська лікарня», що наразі працює у Харкові, відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню ментального здоров’я.Цей день нагадує, що ментальне здоров’я — це не лише відсутність психічних розладів, а й стан внутрішньої гармонії, здатність долати труднощі, насолоджуватися життям, продуктивно працювати й підтримувати здорові стосунки з оточенням.Урочиста частина зустрічі розпочалася з вшанування пам’яті полеглих Героїв хвилиною мовчання.У заході взяли участь:▪️ Катерина Безгінська, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації;▪️ Юрій Стогнієв, директор Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА;▪️ Микола Овчаренко, генеральний директор КНП ЛОР «Центр психічного здоров’я», професор;▪️ Ігор Лінський, директор ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології ім. В. Волошина» НАН України, професор, член-кореспондент НАМН України;▪️ Володимир Прядка, в.о. начальника Рубіжанської міської військової адміністрації.У своєму вітальному слові Катерина Безгінська подякувала колективу лікарні та представникам військової адміністрації за розвиток, наполегливість і стійкість у непростих умовах війни.З нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я Луганська обласна державна адміністрація відзначила колектив КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» за сумлінну працю, професіоналізм і відданість справі.Окрему подяку отримала Тетяна Зеленецька, завідувачка Центру ментального здоров’я лікарні.Департамент охорони здоров’я Луганської ОДА нагородив Кристину Кристову, лікаря-психіатра Центру ментального здоров’я, за вагомий внесок у розвиток служби підтримки психічного добробуту населення.В.о. начальника Рубіжанської міської військової адміністрації Володимир Прядка подякував лікарям за їхню відданість і вручив грамоти лікарю-психіатру Софії Кислій та психологу Аліні Давиденко Центру ментального здоров’я КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня».Після офіційної частини гостям презентували кімнату психологічного розвантаження, що активно використовується у щоденній роботі Центру. Присутні також почули зворушливі історії пацієнток, які поділилися власними переживаннями та розповіли, як підтримка фахівців Центру допомогла їм повернути внутрішню рівновагу, спокій та віру в себе.Завершенням заходу стала коротка відеопрезентація, у якій узагальнено результати роботи єдиного в Луганській області Центру ментального здоров’я, що функціонує на базі Рубіжанської міської центральної лікарні. Центр щодня допомагає людям долати стрес, тривогу та емоційні виклики сучасності.