Джерело
Рубіжанська міська військова адміністрація | ЗДІЙСНИВ РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЛІКАРНІ У ПРИФРОНТОВОМУ ХАРКОВІСпільно з очі...
80 Охват/переглядів
2025-06-19 13:28
Повідомлення №20609
ЗДІЙСНИВ РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЛІКАРНІ У ПРИФРОНТОВОМУ ХАРКОВІСпільно з очільником Луганської обласної державної адміністрації Олексієм Харченком здійснив робочий візит до КНП "Рубіжанська центральна міська лікарня" Рубіжанської міської ради, яка з 2023 року функціонує у прифронтовому Харкові. Попри постійні загрози, понад 100 фахівців щодня надають медичну допомогу тисячам пацієнтів за десятьма медичними пакетами НСЗУ.➡️Під час візиту керівник лікарні Дмитро Шведов прозвітував про результати роботи закладу після повномасштабного вторгнення, які вражають масштабами:✅ більше 33 000 отримувачів медичних послуг✅ майже 127 000 медичних консультацій✅ понад 12 000 лабораторних досліджень✅ більше 10 000 реабілітаційних процедур✅ понад 6 500 ультразвукових досліджень ✅ майже 6 000 хірургічних втручань✅ понад 2 000 психологічних послугЗ 2023 року на базі лікарні функціонує Центр відновного лікування та реабілітації - 376 пацієнтів вже пройшли повний курс відновлення. Фахівцями Центру проведено більше 10 000 реабілітаційних процедур та надано 1 220 консультації.У 2024 році почала діяти бригада з паліативної допомоги, яка не менш ніж 4 рази на місяць проводить виїзди до пацієнтів та щотижня підтримує їх онлайн. Загалом - понад 14 500 консультацій, з них 6 438 за місцем проживання, 8 120 онлайн.Мобільна бригада лікарів уже здійснила 72 виїзди до віддалених громад та місць проживання ВПО, надавши понад 9 000 консультацій 1 600 пацієнтам.Заклад отримав майже 25 млн грн гуманітарної допомоги завдяки тісній співпраці з міжнародними партнерами із 2022 року. Усе це - показник ефективності та критичної важливості функціонування закладу для системи охорони здоров’я в умовах повномасштабної війни. 🤝Дякую голові Луганської ОДА Олексію Харченку за підтримку громади та закладів! Щира вдячність керівнику Дмитру Шведову та кожному працівнику лікарні! Дякую за те, що щодня боретеся за здоров’я людей, стійкість, людяність та за те, що тримаєте медичний фронт попри все!!🤝🇺🇦