Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - RUBEZH
Додано 06 гру 2025

RUBEZH

@rubeezh
Кількість підписників: 7 472
Фото: 6,820
Відео: 1,720
Посилання: 2,720
Опис:
⚫️Твоя стрічка подій,твоя межа правди❗️ ⚫️Питання,реклама,співпраця,поділитися новиною та вашими матеріалами 👉@Old_Bilboo ❗️
Джерело

RUBEZH | Головне на Луганщині за добу 📌Учора на території нашої області противн...

Логотип телеграм спільноти - RUBEZH RUBEZH @rubeezh
1 710 Охват/переглядів 2026-05-04 06:37 Повідомлення №8652
Головне на Луганщині за добу 📌Учора на території нашої області противник вів обстріли з різних видів озброєння. Зокрема, вісім разів вдарив з мінометів. Сім – зі ствольної артилерії. Також здійснив обстріли із застосуванням реактивної системи залпового вогню. Задіяв й автоматичні гранатомети. Спрямував в бік українських оборонців сім БпЛА.📌Тривалу відсутність інсуліну в аптеках так званої «лнр» пояснили спробою переведення пацієнтів з імпортних ліків на російські. Спроба ця виявилася вкрай невдалою, бо інсулін просто зник з полиць ще місяць тому. Препарати, які рятували життя тисячам луганчан, за повідомленням окупаційної адміністрації, раніше були придбані у «недружніх» країнах. Нові закупівлі заборонені кремлем.📌Будувати росіяни не збираються. Навпаки – у Сіверськодонецьку вони готують до демонтажу ще один багатоквартирний будинок. Як і попередній розібраний, об’єкт розташований у нових районах міста з боку виїзду до Луганська. Багатоповерхівку окупанти серйозно пошкодили ще у 2022 році під час обстрілів та штурму населеного пункту. За майже чотири роки там не виконувалися жодні роботи. І от у травні 2026-го загарбники вирішили скласти реєстр фактично проживаючих в розбитому будинку осіб. Звучить як якесь знущання.