Джерело
Дитячий журнал "Розумашки" | Літо, спека і… рисове морозиво👌 Ніжний, солодкий смаколик, що тане в р...
676 Охват/переглядів
2024-07-27 10:59
Повідомлення №1522
Літо, спека і… рисове морозиво👌 Ніжний, солодкий смаколик, що тане в роті й залишає по собі приємне відчуття прохолоди. Малюкам точно сподобається цей незвичайний десерт!✅ 70 г круглого рису✅ 400 мл жирного молока✅ 250 мл вершків (від 30%)✅ 100 г цукру✅ дрібка солі✅ дрібка ванілінуУ каструлю викласти рис, залити молоком, посолити. Варити, помішуючи, 50 хв. Рис має розваритися і стати в’язким. Наприкінці додати цукор і ваніль. Пробити рис занурювальним блендером до однорідної маси. Якщо крупинки рису залишаться — текстурі це не зашкодить. Холодні вершки збити на щільну масу. Додати збиті вершки до охолодженого рису, перемішати. Перекласти у пластиковий контейнер, накрити кришкою і сховати в морозилку. За годину дістати і перемішати, щоб морозиво не кристалізувалося. Ще двічі кожної години перемішувати морозиво. Щоразу воно ставатиме густішим. Більше перемішувати не потрібно.Перед подачею дати трохи відтанути. Викласти в креманки, прикрасити горішками, ягодами чи тертим шоколадом.#рецепт