Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Волонтери РозГІ️
Додано 14 лип 2024

Волонтери РозГІ️

@rozvitok_rozgi
Кількість підписників: 2 274
Фото: 1,830
Відео: 746
Посилання: 149
Опис:
Надання допомоги постраждалим від війни, вивезення родин, жінок та дітей, що залишилися без даху над головою з міст прилеглих до лінії ведення бойових дій до м. Дніпра, розселення. Проспек Богдана Хмельницького 38 Навігація: https://mssg.me/rozgi
Джерело

Волонтери РозГІ️ | ️Увага, розшук! Розшукуємо добрих людей, які хочуть поділитися своєю д...

Логотип телеграм спільноти - Волонтери РозГІ️ Волонтери РозГІ️ @rozvitok_rozgi
1 910 Охват/переглядів 2025-12-01 09:24 Повідомлення №3456
⚠️Увага, розшук! Розшукуємо добрих людей, які хочуть поділитися своєю добротою з дитиною та зробити їй подарунок до нового року 🤭Все дуже просто. Ми отримали сотню листів від дітей різного віку і з різними історіями. Нажаль якщо порівнювати з 2024 роком, трагічних історій стало в рази більше. Ми можемо разом з Вами подарувати невелику радість цим дітям. 🫶Все що необхідно це:Написати в особисті повідомлення @AnastasyaNovgorodova або мені @svystun92У відповідь ви отримаєте посилання на гугл таблицю де зможете познайомитись з дитиною, прочитати її історію, коментарій батьків або опікунів, побачити лист і саму дитину. Ну і про що вона звісно мріє. 🎄Далі просто пришліть номер дитини або декількох дітей яким ви хочете зробити подарунок і все. Ця дитини буде за вами. Залишилось лише купити подарунок і передати нам. Головне встигнути передати всі подарунки нам до 23.12, адже нам ще потрібно буде їх розсортувати 🤗Попередньо вручення подарунків відбудеться 27.12.2025 на дитячому центрі ДоброДім 🥰І ще одне, за цю добу нам вже вдалось взяти в роботу понад 30 листів, тож давайте спробуємо разом закрити всю табличку? 🙂Для тих хто питав про донат на подарунки для дітей які не знайдуть своїх добродіїв проте ми можем разом скинувшись по 5,10,100грн позакривати такі листи, завтра буде монобаночка 🥰