Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм
Додано 14 лип 2024

Розвідка Ноєм

@rozvidka_noem
Кількість підписників: 111 788
Фото: 12,100
Відео: 4,660
Посилання: 16,500
Опис:
Столиця Потужноводської імперії — там, де звучить правда й лунає залп. Не просто канал, а потужна спільнота, чия мета була, є і буде — геноцид кацапів та захист рідного дому. Про військо — від війська Донат: @rozvidka_noem_support
Джерело

Розвідка Ноєм | Не викупаю, чому деяким водіям aka володарям корча необикновєнного, ка...

Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм Розвідка Ноєм @rozvidka_noem
20 300 Охват/переглядів 2026-02-02 19:49 Повідомлення №22222
Не викупаю, чому деяким водіям aka володарям корча необикновєнного, камуфляжного, майна облікованого впадлу зробити щось з задніми ліхтарями чи поставити хоча б якісь світловідбивачи? І це настільки поширена практика, що зовсім не дивуюсь статистиці 200-300 у результаті ДТП.Це в умовах, коли світла хуй, на дорогах темно, як в сраці, а тобі ще бонусом попереду піздує військовослужбовець, у якого 0 елементів, які окреслюють сраку Миколавоза на дорозі.І це стосується абсолютно будь якого виду транспорту: пікапи, камази, бетери. Всі ганяють в 20км від фронту з повною світломаскіровкой, наче десь поруч не їде сліпошара з поганими фарами по типу мене. Ну візьми ти підзаєбись трошки, зроби габаріти чи катафон від велосипеда та катайся собі, не боячись поцілунку в сраку від вншої машини чи, не дай Боже, важко броньованої ББМ. *на фото легкий приклад: є фари, є маленький елемент світла, а ще є і дуже часто значно гірші приклади, коли водій їде з хуй світлом позаду та слабеньким світлом попереду.Саппорт | Мерч | Донат