Джерело
Розвідка Ноєм | Не викупаю, чому деяким водіям aka володарям корча необикновєнного, ка...
20 300 Охват/переглядів
2026-02-02 19:49
Повідомлення №22222
Не викупаю, чому деяким водіям aka володарям корча необикновєнного, камуфляжного, майна облікованого впадлу зробити щось з задніми ліхтарями чи поставити хоча б якісь світловідбивачи? І це настільки поширена практика, що зовсім не дивуюсь статистиці 200-300 у результаті ДТП.Це в умовах, коли світла хуй, на дорогах темно, як в сраці, а тобі ще бонусом попереду піздує військовослужбовець, у якого 0 елементів, які окреслюють сраку Миколавоза на дорозі.І це стосується абсолютно будь якого виду транспорту: пікапи, камази, бетери. Всі ганяють в 20км від фронту з повною світломаскіровкой, наче десь поруч не їде сліпошара з поганими фарами по типу мене. Ну візьми ти підзаєбись трошки, зроби габаріти чи катафон від велосипеда та катайся собі, не боячись поцілунку в сраку від вншої машини чи, не дай Боже, важко броньованої ББМ. *на фото легкий приклад: є фари, є маленький елемент світла, а ще є і дуже часто значно гірші приклади, коли водій їде з хуй світлом позаду та слабеньким світлом попереду.Саппорт | Мерч | Донат