Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм
Додано 14 лип 2024

Розвідка Ноєм

@rozvidka_noem
Кількість підписників: 111 788
Фото: 12,100
Відео: 4,660
Посилання: 16,500
Опис:
Столиця Потужноводської імперії — там, де звучить правда й лунає залп. Не просто канал, а потужна спільнота, чия мета була, є і буде — геноцид кацапів та захист рідного дому. Про військо — від війська Донат: @rozvidka_noem_support
Джерело

Розвідка Ноєм | Любі друзі, шановні співвітчизники, минає 2025 рік.Рік був не простий,...

Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм Розвідка Ноєм @rozvidka_noem
19 900 Охват/переглядів 2025-12-31 13:37 Повідомлення №21612
Любі друзі, шановні співвітчизники, минає 2025 рік.Рік був не простий, але ми змо...Міша, все хуйня, давай по новій.БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я, ШАНОВНЕ ПАНСТВО.В цьому році ми канешна ахуєлі знатно, в позаминулому здавалося, що гірше не буде, а виявилося, що буде.Тим не менш, ми з вами їбашили.Їбашили в школах, відділках, окопах, трансформаторах, курортах, на заводах та по хатах (сподіваюся, не через квартирки).Ми стогнали, вили, волали, билися, кричали, але, все одно, пройшли випробування, які приніс нам той злоєбучий рік.Тепер нам страшно від того, що може принести 2026.Але ми не розстраюємся, бо зможемо знайти в собі сили подолати всі випробовування, від яких пахне пісюнами.Це максимально вульгарне привітання, я вважаю, але хоча б не душне.Зараз, в цю хвилину, ми хочемо вас попросити згадати всіх, хто зараз їбашить за нашу безпеку, за тепло та світло, всіх, хто наразі зімість того, щоб перебувати з сім'єю, сидить в мерзлій землі та дивиться в поле.В цей день, коли на психологічному рівні у всіх свято, країна святкує, а наші воїни боряться в окопах, відчуття непотрібності, самотності та несправедливості особливо загострене.Ми хочемо вас попросити привітати з новим роком всіх ваших знайомих бійців, нагадати, що вони роблять важливу роботу, що вони потрібні, що їх чекають.У вас святковий настрій з олів'є на столі саме завдяки дядькам, які далеко від своєї сім'ї, їдять мерзлу ковбасу десь у посадках.Пам'ятайте про це. Хочемо привітати всіх з новим роком, побажати сил та наснаги, здолати всі незгоди, які чекають нас на нашому важкому шляху.Нам не повезло, ми пройобане на війну покоління, але ми зробимо все, щоб наші нащадки не знали, що таке війна.Дякуємо за те, що боритеся.Дякуємо за те, що підтримуєте.Пам'ятаємо тих, кого вже немає з нами.З новими роком, молодьож!Хай Бог помагає, Бог та характер.Саппорт | Мерч | Донат