Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм
Додано 14 лип 2024

Розвідка Ноєм

@rozvidka_noem
Кількість підписників: 111 745
Фото: 12,100
Відео: 4,660
Посилання: 16,500
Опис:
Столиця Потужноводської імперії — там, де звучить правда й лунає залп. Не просто канал, а потужна спільнота, чия мета була, є і буде — геноцид кацапів та захист рідного дому. Про військо — від війська Донат: @rozvidka_noem_support
Джерело

Розвідка Ноєм | Дивлюся зараз на фото спешіалів: модні нічники, круте спорядження — і ...

Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм Розвідка Ноєм @rozvidka_noem
27 300 Охват/переглядів 2025-12-14 15:29 Повідомлення №21291
Дивлюся зараз на фото спешіалів: модні нічники, круте спорядження — і трошки зуби скрегочуть.Ну ви не подумайте, я не ображений. Просто коли в армію йшов, теж мріяв таким бути.Але військкомат уєбав мені мітку «піхота», бо їм треба було комплектувати бригаду, яка їхала в ООС. Тож як такого вибору в мене не було.Але я не засмучувався. Перше ГЗ пішло на плитонску та різного роду тактикульне спорядження.Та в силу великої тупості й малих фінансових можливостей спорядження було, чесно — гівно. Сипалося одразу, як на Беху залазив, та ще й носити його не можна було — тільки бригадне, щоб показати всім, що бійці забезпечені.Дуже дрочив на безвухий шолом, і врешті-решт я взяв його за 8 тисяч гривень, а далі місяць сидів на 2 тисячах. Слава яйцям, кашло в палатках Ширлана було безкоштовне.В ООС уже трошки заробив і придбав більш якісне спорядження, але до рівня спецназу було ще далеко.В час великої війни почала падати сотка. От там мені, як людині без родини й фінансово неграмотній, уже було де розгулятися.Фотки були тактикульні, ходив як рейнджер. Тільки ходив, бо все те ніяк не робило з мене піздатого фахівця. Хіба що копав красиво й був пріоритетною ціллю для підорів — гарно вдягнений, ще й гвинтівка ніби заморська.А далі — чим далі, тим більше стало похуй. Зникла тяга до хуястого вигляду: замість крутих рукавиць прийшли теплі варежки, купа приблуд на броні зменшилася до мінімуму, все засралося і нічого не мінялося. Мрія про крутий тактикул здулася і вмерла в піхотному лухарі-лайфі.Не було з ким рости в цьому напрямку.Бо ну нахуй то все, коли «копай тут, стріляй туди, терпи тут».Коротше, до чого це все.Якщо ви йдете у військо не примусово, а за покликом мрії — суворо рухайтеся туди, де хочете й мрієте служити. Крізь біль, сльози, матюки. Не гасніть, як я, який свого часу проїбав можливість і просто поплив за течією.Саппорт | Мерч | Донат