Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм
Додано 14 лип 2024

Розвідка Ноєм

@rozvidka_noem
Кількість підписників: 111 788
Фото: 12,100
Відео: 4,660
Посилання: 16,500
Опис:
Столиця Потужноводської імперії — там, де звучить правда й лунає залп. Не просто канал, а потужна спільнота, чия мета була, є і буде — геноцид кацапів та захист рідного дому. Про військо — від війська Донат: @rozvidka_noem_support
Джерело

Розвідка Ноєм | Ми так говоримо, бо у нас вже є готовий текст діда, слухайте.Кхе-кхе, ...

Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм Розвідка Ноєм @rozvidka_noem
14 700 Охват/переглядів 2025-05-10 21:40 Повідомлення №17402
Ми так говоримо, бо у нас вже є готовий текст діда, слухайте.Кхе-кхе, дорогие росияне, пук-среньк.Чмоньк нас надули половцы, пук-среньк.Кхе-кхе, Запад хочет нас обмануть перемирием, кхе-кхе.Но мы кхе-кхе стерпим, и продолжим убивать своих мужиков, пук среньк.Кхе, как в анекдоте, арешник прилетел, он у нас есть, кхе пук среньк.Чмок чавк, мы обязательно достигнем целей, но я их забыл, поэтому вот вам новые цели, пук среньк.Запад! Запад! Деды воевали, кхе, а запад не благодарен, переписывают историю, пук среньк, неандертальцы креманьйонцов ебали, появилась россия, пук-среньк.Кхе кхе кхе, поменяйте телогрейку, кхе, кхе. Дорогие росияне, мы будем воевать до последнего кацапа, бо мне на старости скучно, но я в этом не виноват, виноват однополярный запад, кхе кхе, телогрейку дайте! Мы частично достигли целей, кхе, цели у нас пиздец, кхе, а я уже говорил, да? Кхе кхе, ну повторюсь, все, как в том анегдоте, про арешник, кхе акхе.Чавк чмок.Дорогие росияне, АЧП ДПЧ!Мы предлагали мир, украинцы нарушили, мы святые, кхе кхе, АЧП, надо депнуть на СВО ещё пол миллиона ваших мужиков, бо запад, пиздец коварный, кхе кхе!Написати нам | Мерч | Підтримати канал