Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - розбірки у паблосі
Додано 14 лип 2024

розбірки у паблосі

@rozbirky_v_pablosi
Кількість підписників: 562
Фото: 882
Відео: 762
Посилання: 144
Опис:
Мемний паблос та блог Родіона Вистровського. Всі мої меми є народною власністю під ліцензією MIT.
Джерело

розбірки у паблосі | Трохи довший переказ:"П'ятдесят сукубів з тички пидарас чо охуїв?! Так...

Логотип телеграм спільноти - 💙<-✙розбірки в п∆блосі✙->💛 розбірки у паблосі @rozbirky_v_pablosi
374 Охват/переглядів 2025-03-10 14:58 Повідомлення №1499
Трохи довший переказ:"П'ятдесят сукубів з тички пидарас чо охуїв?! Так єбать! Вісімдесять ведмедів гномовських блять! ОРДА НАХУЙ стоїть на... еее... деревопилці нахуй! Я розумію що у нас на мапі монстри "сильні" так це піздееець..." - Rakudan66"ЯКОГО ХУЯ У ТЕБЕ 22 АТАКИ та 19 ЗАХИСТУ НА ТРЕТЬОМУ ТИЖНІ БЛЯТЬ?!?! ТИ ЩО ЇБАНУВСЯ НАХУЙ БЛЯТЬ СУКА ВЗАГАЛІ?! ДЕ ТИ ЦІ АРТЕФАКТИ НАХУЙ ДІСТАВ БЛЯТЬ??! ЩО ЗНАЧИТЬ ПОЩАСТИЛО ТОБІ БЛЯТЬ УЙОБОК НАХУЙ?!! У МЕНЕ НА КОНТИНЕНТІ ЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВСЯКА ХУЇТА А В КРАМНИЦІ ПРОДАЮТЬ БЛЯТЬ ЛАЙНО НА 1-2 МОРАЛІ МАКСИМУМ НАХУЙ!!! Я ВСЮ МАПУ ВИЄБАВ ВСЕ ЗАХОПИВ НАХУЙ БЛЯТЬ А ЦЕЙ ДИБІЛ ПРОСТО СИДІВ НАХУЙ БЛЯТЬ НА СРАЦІ СУКА І ПЕРЕМІГ БЛЯТЬ!!!! ХУЛІ ТИ СМІЄШСЯ УЙОБОК БЛЯТЬ!?" - ElectricLizard"Привітай мене! Я захопив лісопилку на третьому місяці ціною всієї своєї армії, бо там стояли 150 лучників ельфійських прокачаних..." - ssstierghoul"Ну так авжеж блять сука ти вже й прийшов мене пиздити ТА ДАЙ ПОГУЛЯТЬ БЛЯТЬ СУКА ІДІ ІДІ!!!! ІДІ НАХУЙ З МОЄЇ ЗЕМЛІ!!!! АТСТАНЬЬЬ!!!!" - Plotva