Вибір без виборуЩоб нас не чекало на перемовинах, так чи інакше доведеться змиритися з втратою територій та людей. І це найболючіше, про що я думаю… Що маємо станом на зараз?! Патріотичний дух серед мобілізованих на низькому рівні, у діючих просто розсипається організм, і все тримається на ненависті. Як я вже писав, це проблема несвоєчасної допомоги, провалу мобілізації через законодавчі дірки та народження демона, як ТЦК. Три літери, які стали медійною бомбою, запущеною в наші смартфони. Кумовство та невідповідність займаним посадам через брак кадрів — це все, що в результаті нашкодило нашій національній ідеології. Та чи була вона в нас взагалі? Чи хоча б один президент формував її за свій термін?Може, це не дуже популярно, але погляньте обʼєктивно, що відбувається. росія провела гарну дипломатію на Близькому Сході, в Азії та Африці, і ця дипломатія опирається на багаторічні взаємовідносини. Навіть якщо відкинути їхній зовнішній чинник, у ворога станом на позаминулий рік громадян чоловічої статі майже 68 мільйонів, у нас — 18. Середнє число підпадаючих під мобілізацію все одно буде в декілька разів більше, ніж маємо ми.Світ може надати лише зброю та кошти, ніхто не хоче вмирати разом з нами. Наш супротивник — це не папуаси в лаптях, до яких вони звикли, і західний світ це розуміє. Жодна європейська країна не витримає схожу війну сам на сам за кількістю сил та засобів. Але вони всі живуть у своїй мильній бульбі.Що стосується перемовин, ніхто не знає, як вони пройдуть. Ключовим для нас є знайти правильну мілітаристську дипломатію і вибудувати реальні, не паперові безпекові відносини. Уже маємо гарантії щодо ядерного роззброєння, а цей папірець нікому не потрібен, лише як фізичний доказ історичної халепи.Всі домовленості, які відбудуться, однозначно не мають торкнутися нашої обороноздатності. Це наше і тільки наше право на захист. Допустивши якісь компроміси, нам прийде остаточний кінець.Ми повинні бути ініціаторами «прифронтових» оборонних союзів, наприклад, з країнами Балтії. Переформатувати строкову службу та розвивати програми резервістів. Провести реформи в освітніх навчальних закладах — як профільних військових, так і військових кафедр, також шкільних програм «Захисту України» (ДПЮ). Обовʼязково збільшити кількість регулярного війська та навчатися, навчатися і ще раз навчатися. Все те, чого не хоче росія. Але це наша географічна «доля», хтось може просто поїхати, хтось — ні, але факт є факт.Нарешті, потрібно вибудувати ідеологію української нації на найвищому рівні та інтегрувати її в підручники та національні програми. У нас є старі та нові герої, покоління мають рости на їхньому прикладі мужності, відданості та жертовності. У нас є свої Кріс Кайл та Маркус Латрелл у квадраті. Нам не потрібно висмоктувати з пальця історії виживання та стійкості... Це все має ожити через культурний образ, але свій, власний, не втрачений в американщині. Правда і тільки правда… Рекрутинг і тільки рекрутинг.Слоганом на найближчі десять років мають стати слова: Мілітаризм, Ідеологія, Оборона.
Важке відео. Але це прикре підтвердження написаного мною в цьому пості- на війні може трапитись все. Є хайп диванних експертів та інших «лідерів думок», «інфлюенсерів» хто до реальної війни не доїхав, а є реалії ближнього піхотного бою в різній місцевості.Опис від ворога:«Видео с нашлемной камеры украинского штурмовика, снятое в ходе боев за Трудовое.Российский и украинский бойцы вступают в ожесточенную перестрелку на коротке, перетекшую в не менее жестокий рукопашный бой с применениеv ножей и подручных средств. Боец родом из Якутии буквально выгрызает победу у своего оппонента. Под конец смертельно раненный солдат противника просил перестать его резать и дать умереть спокойно, также искалеченный тяжелой схваткой российский штурмовик выполняет его последнюю просьбу.»P.S: в нашому підрозділі більш досвідчені командири зробили обовʼязковим для бійців на війні носити «вторичку»-пістолет на РПС. І як ми тоді доволі швидко це зрозуміли що це правильно, окрім ближнього бою зброя основна може заклинити у критичний момент і тд.#військова_справа@ViktorovichDumaye @ViktorovichDumaye
На Росії випустили вітчизняну гру для дітей - “Смута”. Персонаж гравця має досліджувати території так званої “Московської Русі” та битися з поляками та шведами. Основною ідеєю гри є події Смутного часу початку XVII століття, але розробники змістили акцент, щоб підкреслити наративи про "героїчний російський народ", який бореться з "ворожими силами". Гра призначена, безпосередньо, для просування патріотичного виховання з великою часткою націоналістичних мотивів, подаючи історичні події в руслі державної пропаганди. Росія виділила мільйони рублів з свого держбюджету, щоб з юності промивати юним росіянам мізки та привчати їхню свідомість до “ворогів довкола”.Головним історичним консультантом для цієї пропагандистської гри виступив Тимофій Шевяков, колишній головний редактор агентства “АнтиНАТО”. Навіть з цього можна зрозуміти, що можуть навчати російських дітей. Через гру нав’язують ідею, що війна та боротьба є необхідними елементами російської культури. І однозначно, така гра націлена на зміцнення в російських дітей та підлітків відчуття загрози з боку Заходу, що повинно формувати агресивне ставлення до інших націй
Володіна тища 💪Хто біль старший памʼятає, як Тимошенко видавала тисячу гривень. Тоді це назвали Юліна тисяча. Звісно це було зроблено для збільшення електорального поля ЮВТ, та закріплення образу лідера що думає за чернь. Гроші давали за пограбунок Сбербанком українських вкладників УССР. Тоді це було біля 100$ і це було більш-менш справді ПОТУЖНО, аніж Володіна тисяча у 24$, яка виглядає як жалюгідний популізм під час війни. Навіщо ? Все просто, зашквари серед команди преЗЕдента, інвалідності у прокурорів, МСЕКи, побори бізнесу, провал мобілізації, корупціонери в ТЦК, ДБР та основне погіршення ситуації на фронті. Цей список можна продовжувати довго. Це виглядає так, якби Марк Аврелій їхав по Риму і під час маркоманських війн із сарматами та германськими племенами та тяжкою економічною ситуацією в імперії, роздавав холопам із брички що вже позаду кругляки хліба. Щоб що ? Правильно, показати що батько імператор все баче, на все реагує, а ось вам булка і не тощніть. Єрмака , Татарова, Содоля та інших ПОТУЖНИХ менеджерів не приберу але ви не дуже переживайте. Ось вам 24 бакси.В Україні 27-30 млн повнолітнього населення. Частина виїхала , частина в окопах. Якщо роздати всім по тисячі грн, то можна купити приблизно МІЛЬЙОН ФПВ 🫨🫨🫨Мільйон ФПВ замість спроби врятувати свій рейтинг, замість популізму, замість чергового «ПОТУЖНОГО» рішення ‼️Закликаю всіх, якщо цей косарь прийде в ДІЮ, витратити його кудись на кіно, або ліки (бо можна його витратити тільки в спеціальних магазинах) А тисячу із свого гаманця задонатити на дрони. Не беріть цей «шматок хліба», будьте свідомими. Навіть якщо ПОТУЖНА команда, ПОТУЖНОГО преЗЕдента не відбиває дуплі на якому світі вони живуть. Доповідь закінчив 🫡Підписка: https://t.me/+WQe8kDmifAyasL4h
Витяг з Enchridion Militis Christiani Eразма Роттердамського (1501).Перше правило:ПРИМНОЖУЙ СВОЮ ВІРУ.Навіть якщо весь світ здається божевільним.Друге правило:ДІЙ У ЗГОДІ ЗІ СВОЕЮ ВІРОЮ.Навіть якщо доведеться втратити усе.Третє правило:ПРОАНАЛІЗУЙ СВОЇ СТРАХИ.Побачиш, що все не так уже й погано.Четверте правило:ЗРОБИ ЧЕСНОТУ ЄДИНОЮ МЕТОЮ СВОГО ЖИТТЯ.Присвяти їй весь свій запал, усі свої зусилля, своє дозвілля, а також свої труди.П'яте правило:ВІДВЕРНИСЬ ВІД РЕЧЕЙ МАТЕРІАЛЬНИХ.Якщо надто дбатимеш про гроші, ослабнеш духом.Шосте правило:ПРИВЧАЙ РОЗУМ СВІЙ РОЗРІЗНЯТИ ДОБРО І ЗЛО. У своєму правлінні керуйся загальним добром.Сьоме правило:АНІ ЖОДНА НЕВДАЧА ХАЙ НЕ СПИНИТЬ ТЕБЕ У ТВОЄМУ ПРАГНЕННІ.Ми не досконалі, та це означає лише те, що ми повинні прагнути ще більше.Восьме правило:НЕ ТУРБУЙСЯ, ЩО ЧАСТО ВИНИКАЮТЬ СПОКУСИ.А от коли не чуєш спокус, отоді турбуйся, бо це знак, що ти вже не «відрізниш добро від зла».Дев'яте правило:ЗАВЖДИ БУДЬ ГОТОВИЙ ДО НАПАДУ.Пильні полководці виставляють варту навіть у мирний час.Десяте правило:ПЛЮЙ НЕБЕЗПЕЦІ В ОЧІ.Для підбадьорення завжди тримай на умі бравий вислів.Одинадцяте правило:Є ДВІ НЕБЕЗПЕКИ: ОДНА - ЦЕ ОПУСКАТИ РУКИ, ДРУГА -БУТИ ПИХАТИМ.Зробив гідну справу - віддай усі лаври комусь іншому.Дванадцяте правило:ПЕРЕТВОРИ СВОЮ СЛАБКІСТЬ НА ЧЕСНОТУ.Якщо схильний ти до егоїзму, постарайся бути дарувальником.Тринадцяте правило:ДО КОЖНОЇ БИТВИ СТАВСЯ ЯК ДО ОСТАННЬОЇ.І закінчиш ти її врешті-решт переможцем!Чотирнадцяте правило:НЕ ДУМАЙ, ЩО ДОБРІ ДІЛА ДАЮТЬ ТОБІ ПІЛЬГУ НА ЯКІСЬ ВАДИ.Ворог, якого ти найбільше ігноруєш, і буде тим, хто тебе переможе.П'ятнадцяте правило:РЕТЕЛЬНО ЗВАЖУЙ СВОЇ АЛЬТЕРНАТИВИ.Неправильний шлях часто здається легшим за правильний.Шістнадцяте правило:НІКОЛИ НЕ ВИЗНАВАЙ ПОРАЗКИ, НАВІТЬ ЯКЩО ТИ ПОРАНЕНИЙ.Болючі рани спонукають доброго солдата зібратися з силами.Сімнадцяте правило:ЗАВЖДИ МАЙ ПЛАН ДІЙ.Бо коли прийде час битися, знатимеш, що робити.Вісімнадцяте правило:ВГАМУЙ СВОЇ ПРИСТРАСТІ - ЗРОЗУМІЙ, ЯКА ТО МАРНОТА IX ЗАДОВОЛЕННЯ.Часто побиваємось й мудруємо над дрібницями, які насправді мало чого варті.Дев'ятнадцяте правило:КАЖИ СОБІ ТАК:Якщо зроблю я те, що задумав, то чи схочу, щоб про цезнала моя рідня?Двадцяте правило:ЗА ЧЕСНОТУ - ВИНАГОРОДА.Отримавши її, людина не проміняє її ні на що.Двадцять перше правило:ЖИТТЯ БУВАЄ СУМНЕ, ВАЖКЕ І МИНУЩЕ: ЗРОБИ ТАК, ЩОБ БУЛО ВОНО ВАРТІСНЕ!Ніхто не знає, коли прийде смерть, тож гідно живи кожен день.Двадцять друге правило:КАЙСЯ У СВОЇХ ПРОВИНАХ.Хто не визнає своїх помилок, той найбільше боїться.
Gooooooood morning Vietnam ⚠️Значить так:1. Наші уебали по різним регіонам, як РФ так і по окупованим територіям. Зокрема по Севастополю;2. Була проведена комбінована атака усім що літає, рухається по морю та може смажити свинособак;3. Я так зрозумів що частиною дронів відволікали по завідомо складним цілям щоб розрядити ворожу ППО, а головна ціль були колони, котрі рухались на Курськ, щоб стабілізувати наш прорив( одне із таких відео зараз ви бачите і воно продукує викид ендорфінів у моєму тілі 😀);4. Був атакований аеродром у Липецьку (я так розумію із нього вилітали літаки для нейтралізації нашого прориву) Доліталися. Є відос як там просто якась третя світова, все горить та палає. Полтавський палій В ШОЦІ 😂;5. Новий фронт розширюється, російські резерви напиздовуються і наче, попередньо, наші рухаються в второну АЕС. Не вірю що вони її будуть захоплять, все-таки міжнародне право і всяка, така хуйня що обмежує НАС, але не обмежує рашкованів, але в цілому можна стати біля неї щоб прикритися від бомбардувань із повітря та торгувати при перемовинах. Це ділком реально. Але побачимо.А зараз тільки одне питання, тільки одне …Сирський уже СЛОН 🐘 чи ще ні ? Дайте мені відповідь негайно ⚠️Підписка: https://t.me/+WQe8kDmifAyasL4h