Джерело
Щоденник Роніна | Про мотивацію.Точніше її відсутність.4й рік повномасштабної війни. 4й ...
2 640 Охват/переглядів
2025-07-07 17:25
Повідомлення №698
Про мотивацію.Точніше її відсутність.4й рік повномасштабної війни. 4й рік як я повернувся в Україну. Рожеві окуляри давно на поличці покрилися пилом. Останній тиждень в інстаграм я викладав роботу нашого кращого пілота за останній місяць.Людина, яка з мінімальним забезпеченням показує дуже крутий результат. Людина, не з медійного підрозділу. Не на найвищій зарплаті. Не отримала жодної виплати за рік за знищену техніку. Молодий мотивований хлопець, який продовжує єбашити, нищити ворога не дивлячись ні на що. Я знімаю шляпу перед такими.Відносно молодий батальйон. Створений 9 місяців тому з нуля. Останні 6 місяців в топ 100 підрозділів(з 330). Для когось це не результат. Для мене це маленька перемога.Без забезпечення як в медійних підрозділах, з мінімальним рекрутингом. Продовжує воювати не дивлячись ні на що…А потім я чую фрази по типу:Мені похуй на ваші бали, я хочу бачити як пісюни розлітаються по екранам.Чому ви не можете долетіти?Чому так довго вилітаєте?Всі дронщики підараси… Від Капітана в якого нахуй навіть дельти немає.Якого хуя я маю в 2025 році вимінювати ЕДшки, і наражати себе на небезпеку, щоб потім ВКР сказала що я торгую зброєю. Якого хуя досі замовляються дрони на тій чистоті яка нікуди не долітає? Якого хуя треба пояснювати що 1 дрон має йти в комплекті з 1 платою ініціації, ERLS та ЕДшкою, бо сам по собі - це шмат пластику.Я усвідомлюю, що цим постом я створю собі проблеми і тиск… але мені вже похуй.Тисну руку і пишаюсь хлопцями, які досі знаходять сили і мотивацію йти далі. Ви тигри!В мене її вже немає. Резерви і шляхи пошуку її вичерпані. Я опустив руки, я зрадив своїм принципам і здався…Скоро відпустка, можливо я перезагружусь.Потім я займусь здоровʼям, бо воно пішло по пизді:Поранення і 3 контузіїЗір втрачений на 10% та 30% в кожному оці2 грижі3 протрузііНадірваний мєніск та хрестПериферична невропатія в 2х рукахІ тривожка про яку я 39 років не знавВибачте кого я підвів. Дякую всім, хто був поруч і залишається поруч.Вибач Макс, Льоха, Бистрік, Марсі, Даня.