Джерело
Roman Skrypin | https://youtu.be/K9T_ZnmeE_0?si=3rY44u7XOQcxQkqdЦе відео в мережу пост...
2 310 Охват/переглядів
2025-09-29 08:08
Повідомлення №2838
https://youtu.be/K9T_ZnmeE_0?si=3rY44u7XOQcxQkqdЦе відео в мережу поставила Лариса Івшина. В ньому все прекрасно. Як агенти КГБ пудрять нам мізки й активно навішують на вуха з твердих сортів. Це як вистава у Прилуцькому театрі. Ми наївні вірили в опозиційність Марчука. Поряд з ним Олійник. Обоє ведучі - далеко не бідні люди. Я маю на увазі вашого улюбленого Портникова й Миколу Ситника. Там навіть Олег Мєдєдєв в кадрі. Працював був у "Киевских ведомостях". Кому належало це видання нагадати? Чи самотужки впораєтеся? Жив у Москві. Так от тато Миколи Ситника курував "канівську четвірку". Сам Микола, наприклад, балотутвався у Верховну Раду у політичних проєктах Пінчука. І ось він, перегей апогея: в кадр заскакує така собі Лариса Івшина. Хто не в курсі дружина. Марчука. Не впевнений чи на той час вже дружина. Але в майбутньому - так. І ця вся драматична вистава для політичних віслюків в етері 1+1. Я ж кажу - все прекрасно. Власники 1+1 на той момент Родянянський та Рабінович. Офіс на метро "Кловська". Коломойський "підкрався ззаду" пізніше. І з далечині років стає ясно що це теж було виставою для ідіотів. Дякую, пані Ларисо! В етері цего каналу було й інше шоу для наївних. Діалог Ґонґадзе та Кучми. Глібовицький був чи то статистом чи секундантом.