Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Роман Садовський
Додано 06 гру 2025

Роман Садовський

@romansadovskyi
Кількість підписників: 250
Фото: 6,390
Відео: 452
Посилання: 420
Опис:
Театральний режисер і педагог. Дивлюсь кіно, читаю книжки, займаюся психологією та особистим розвитком, проводжу тренінги. Художній керівник @maysternya55, засновник @sensuality_lab, режисер @mywarandme
Джерело

Роман Садовський | Доброго ранку. Ми звикли сприймати злість як щось неправильне, як щось...

Логотип телеграм спільноти - Роман Садовський Роман Садовський @romansadovskyi
29 Охват/переглядів 2026-01-12 09:14 Повідомлення №7915
Доброго ранку. Ми звикли сприймати злість як щось неправильне, як щось деструктивне. І справді, вона може такою бути, коли спрямована неекологічно на інших людей, коли її мета – зруйнувати, принизити, отруїти своєю токсичністю. Але у своїй основі злість не є чимось поганим. Вона може бути сигналом порушених меж і потреби їх захистити. Ваша злість може означати, що ви надто довго терпіли, надто довго мирилися з несправедливістю, надто довго погоджувалися на менше і не звертали уваги на власні потреби. Дуже часто гнів є адекватною реакцією на несправедливість. Це не слабкість. Навпаки. Він виникає там, де раніше було забагато терпіння, поступливості і разом з цим – самознецінення. Момент злості – це момент, коли прокидається внутрішня сила, коли людина перестає мовчати і починає відстоювати себе і свої потреби. Це може бути неприємно. Це може бути складно. І не завжди одразу виходить екологічно. Але важливо вчитися проживати свій гнів усвідомлено, не порушуючи меж інших людей. Навіть коли боляче, варто пам’ятати, що іншим людям теж може бути боляче. Обстоюючи власні межі, важливо не руйнувати чужі. Бо наш гнів і наша правота – не єдине, що існує у цьому світі. Усвідомлене вираження злості потребує часу і досвіду. Але якщо альтернатива – це блокувати її, пригнічувати і робити вигляд, що нічого не відбувається, то краще все ж таки дозволяти собі відчувати. Краще не ігнорувати свої емоції. Бо злість – це не відсутність сили. Іноді це саме вона. Можливо, саме так проявляється ваш нерозкритий потенціал?