Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БЕБЕХ РОМАН
Додано 06 гру 2025

БЕБЕХ РОМАН

@romanbebekh
Кількість підписників: 2 716
Фото: 249
Відео: 112
Посилання: 189
Опис:
Думки, реакції, і те, що не пропускає ютуб. Якщо у вас є цікаві історії для нас пишіть - [email protected]
Джерело

БЕБЕХ РОМАН | Дозволю собі відповісти на запитання Наталії Мосейчук та її гостя Дмит...

Логотип телеграм спільноти - БЕБЕХ РОМАН БЕБЕХ РОМАН @romanbebekh
1 300 Охват/переглядів 2026-05-11 14:25 Повідомлення №444
Дозволю собі відповісти на запитання Наталії Мосейчук та її гостя Дмитра Кулеби: «Чому це ми віддаємо 9 травня росіянам, якщо наші діди воювали теж? Чому це не наша перемога? Путін вкрав у нас день перемоги!»Мені здавалось, що це вже всім очевидно. Але ні. По-перше, у жодній цивілізованій країні не святкують з величезним розмахом «день перемоги». Бо це страшна трагедія – смерті мільйонів людей. Навіть в радянському союзі до 60-х років не проводили паради, як зараз в рф. Живі були свідки тих подій, і їм ти не продаси тему як це круто було чи «можем павтаріть».Чому в США немає пафосного дня перемоги? Чи в Англії? Вони не перемогли у війні? Бо рф зробила з цього дня інструмент глобального гібридного впливу. В тому числі і проти нас. Культ перемоги – це пропаганда нової війни. По-друге, Україна в другій світовій була роздерта між двома тоталітарними монстрами. Вони вирішували свої проблеми, іноді нашими тілами. УПА чинила опір, як могла. Але ясно, що протистояти цим режимам було вкрай складно, а фактично неможливо. Зараз в російській армії проти нас воюють нохчі (чеченці), тувинці, буряти, чувари. Так от в Другій світовій українці виконували таку саму роль у червоній армії. Ми були ресурсом для виконання задач. І що нам святкувати? Як після другої світової люди боялись повертатись додому, щоб не поїхати на табори?Читаючи про ті події, аналізуючи наш час, як би важко не було, але тепер ми вирішуємо свої задачі, а не чужі.П.с. ледь не забув, що другу світову гітлерівська Німеччина розпочинала разом зі СРСР підписавши пакт Рібентропа-Молотова.