Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🎸 Рок Без Меж — тільки найкраща музика 🥁
Додано 14 лип 2024

🎸 Рок Без Меж — тільки найкраща музика 🥁

@rock_bez_mezh
Кількість підписників: 12 759
Фото: 1,350
Відео: 568
Посилання: 2,050
Опис:
Українськомовна спільнота любителів рок-музики. Для зв'язку з адміністрацією пишіть повідомлення каналу (внизу зліва є відповідна кнопка)
Джерело

🎸 Рок Без Меж — тільки найкраща музика 🥁 | ніколи того не було, і от знову 🤭 не слухаю російську музику взагалі, ...

Логотип телеграм спільноти - 🎸 Рок Без Меж — тільки найкраща музика 🥁 🎸 Рок Без Меж — тільки найкраща музика 🥁 @rock_bez_mezh
1 600 Охват/переглядів 2025-06-01 07:51 Повідомлення №3205
ніколи того не було, і от знову 🤭 не слухаю російську музику взагалі, вже хер го зна скільки років. знаєте добре тут на каналі, що я слухаю багато західної музики, і регулярно пишу про українську музику. і ось вчора мені нізвідки вилазить в алгоритмах чергова руснява параша 🌚, а виявляється, українчики, прекрасні, хязяйновиті, трібні, знову наслухали моргенштерна так багато, що він виліз в українські тренди і тепер його алгоритм підсуває всюди 🤪я розумію, що на тлі інших проблем - це дрібничка, але дрібничка, яка дуже курвить.українчики слухають того довбня тільки тому, що в нас нема такої халтури українською, хоча в нас є довбаний Клонекс та інша хрінь, яка максимально копіює той саунд. тому я не завжди розумію мотивацію людей слухати російське, коли в нас є свої аналоги, які поступово заміняють і витісняють русняве. хоча нашій музиці, зокрема, нашим реперам ще дуже багато треба надолужувати, відчувати настрої підлітків і молоді, шоб ті припинили споживати російське. може колись цей процес дасть свої плоди. п.с. чисто думки в слух, я не претендую на якусь об'єктивність, просто такі ситуації як у Львові мене дуже обурили. п.с.с. слухайте те, що вам дійсно подобається. слухайте своє, не слухайте русняве.