Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МАДЯР🇺🇦
Додано 14 лип 2024

МАДЯР🇺🇦

@robert_magyar
Кількість підписників: 552 533
Фото: 605
Відео: 1,620
Посилання: 2,070
Опис:
Єдиний офіційний канал Командувача СБС ЗСУ 🇺🇦 в Telegram. Канал за кляту війну. Official website: https://usforces.army/?utm_source=tg_magyar#application-form YouTube: https://youtube.com/@magyarbirds #Мадяр

👥 Кількість підписників

552 533
Середній/День:: +407
Середній/Тиждень:: +4966
Середній/Місяць:: +15190

👁️ Середній перегляд на повідомлення

256 967
Середній/День:: 271,000
Середній/Тиждень:: 262,286
ERR: 46.51%

📊 Кількість повідомлень на день

3.9
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 188,000 26-04-03 09:45
Уфф, Птахи СБС у Башкирії.Потужності уфимської нафтоналивайки «Башнефть» з 2 квітня працюють у режимі відкритого вогню, забздюхуючи околиці присмаком «вєлічія».Пишуть, ош нотки парфюму горілої нафти та безнадії ідеально пасують до місцевого пейзажу. Уський мір у хату, хробаки, споживайте, не поперхніться.Візит ввічливості здійснений Птахами 1 ОЦ Сил Безпілотних систем. Далі буде*результати вогневого ураження по болотам, де запису з камери дрона не може бути по-визначенню, з відкритих джерел черпаємо на всевидящих моніторингових каналах https://t.me/supernova_plus та https://t.me/exilenova_plus , що оприлюднюємо на каналах СБС після оголошення Генштабу.Дякую за оперативність, панове осінтери. Як рівновіддалений споживач обʼєктивного контролю, прошу позбавити мене публічних монологів, хто з вас перший знайшов відео підтвердження уражень Птахів СБС та інших підрозділів глибинного ураження СОУ. Ми робимо свою роботу, ви теж. Не міряйтеся обʼєктивами, бережіть отруту для ворога. Очі та Жало- хробачий жах!Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦03.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 223,000 26-04-01 16:58
41 одиниця ППО у березні. Знищено РЛС «Імбир» зі складу ЗРК С-300В, уражено ЗРК «Тор-М2». Працює 9 бат «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра».Останньої ночі березня Птахи СБС з 414 обр вполювали та спалили рідкісну радянську РЛС 9С19 «Імбирь» у ТОТ Луганської області та вполювали (уразили) ЗРК «Тор-М2» у ТОТ Донецької області.Також у відео березневі ураження ще чотирьох елементів хробачого ППО, котрі раніше не потрапляли до відео звітів:•РЛС комплексу ЗРК С-300В, уражений 13.03.26 пілотами 412 обр «Nemesis» СБС у ТОТ Донецької обл•ЗРК «Оса»- робота пілотів 427 обр «Рарог» СБС, Донецької обл•ЗРК «Тор-М2»- ціль пілотів 413 оп «Рейд» СБС, Брянська обл,рфЗРК «Стріла»- відпрацювання пілотів 429 обр «Ахіллес» СБС, Белгородська обл, рфЗагалом протягом березня 2026 винесли 41 комплекс та самохідних елементів ППО (ЗРК та РЛС)-39 одиниць, та самохідних комплексів РЕБ-2 одиниці.Протягом зими ж силами СБС система ППО хробаків схудла на 54 одиниці- 39 ЗРК та 15 РЛС-комплексів, про що звітувалося 4 березня.Всього 95 одиниць за зиму та перший весняний місяць. 24 грудня у СБС розгорнуто новостворений Центр глибинного ураження, що опікується цілями противника саме в оперативній глибині, а Птахи СБС роблять свою роботу.Небо над ТОТ полегшало.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦01.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 185,000 26-03-31 06:57
Даність: Птахами СБС обнулено 10200 одиниць живої сили противника на ранок 31 березня. Ще день попереду.Констатація: темп мобілізації хробачні згідно розвідданих та плану протягом березня 2026 р. виконано по 1000+ тушок на добу. Тіпів, що заковтнули наживку шалених грошей та придбали one way ticket, вистачає.Верифікація: дронарі Сил Оборони України згідно обліку знищеного/ураженого особового складу противника ВЖЕ перетнули відмітку сумарно прибулої протягом березня у СВО свіжини, а от точну цифру валідує МО найближчі декілька діб.Епікриз: четвертий місяць поспіль (грудень 2025- березень 2026) баланс «прибуло:вибуло» втримується впевнено ВІДʼЄМНИМ (санітарні та безповоротні втрати противника більше фактично мобілізованих). Не обрахованим бонусом щомісячно цяпкає близько +15-20% уражень ОС РОВ, що не підлягають верифікації в міру специфіки ураження (контакт, знищено під завалами, глибинні удари, недорозвідана робота реактивної та ствольної артилерії, тощо).Вердикт: хробаки- так, як було, вже не буде. Скільки б лаптєногих не прибуло у СВО, кількість чорних пакетів буде зростати. Мастіть очечо.Звісно, кожна третя тушка на рахунку Птахів СБС, запарковуватиметься і надалі. Птахи-Джентельмени, Честь Вам за сумлінну працю та героїчну боротьбу. 🔥Усть-Лузі вночі на 31 березня палкий привіт від Птахів 1 оц СБС, для підтримки тяги та вогнища, так би мовити.🔥Приморськ сьогодні вкотре вітали засоби СБУ та інших підрозділів глибинного ураження СОУ.🔥🔥🔥Далі буде…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦31.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 224,000 26-03-29 07:55
Птахи СБС пройшлися смерчем по базі Торнадо: знищено три РСЗВ БМ-30 «Смерч/Торнадо-С» та ТЗМ (транспортно-заряджальну машину) для РСЗВ, спалили цистерни з паливом.Базу РСЗВ БМ-30 у нп Совхозне (АР Крим) вночі проти 29 березня з дружнім візитом відпрацювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем.🌶️🌶️🌶️Знищено відразу ТРИ реактивних системи залпового вогню 300 мм «Смерч» або «Торнадо» та самохідну транспортно-заряджальну машину до них.Смерч- стара версія, харкає некеровані ракети на 70-90 км; Торнадо-С- модернізований засіб з автоматизованим наведенням та супутниковою навігацією, дальністю вогню 120 км. Торнадо по смерчу, а вадь смерч по торнадо- не принципово, кому як-ся любить. Смертоносних харкачок поменшало. 🔥🔥🔥Цистерни з паливом прикурено Птахами 1 ОЦ СБС поблизу нп Новосвітлівка, у ТОТ Луганської обл у взаємодії з розвідкою СБУ.Цілі впольовано за координацією новоствореного Центру глибинного ураження СБС. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦29.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 226,000 26-03-28 16:36
Ніякої зловтіхи. Врівноваження симетрії, кармічний менеджмент.До ленінградського трикутника, того, що вже бермудоподібний, минулої ночі закрепом додалася ще одна невідʼємна у системі балтійського експортного вікна хробаків наливайка- Ярославський НПЗ. Птахи СБС (1 оц, Кайрос 414 обр «Птахи Мадяра» та 413 оп «Рейд») разом з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ вночі 28 березня нанесли візит ввічливості з безумовним ефектом, котрий опишу нижче простими словами. Звісно, у саркастичній манері, ібо- смачного, хробаки, не захлюпайтеся. 2,5 млн барелів нафти на добу- саме такий обʼєм запору, що утворився в результаті реалізованої 23-28.03.26 операції. Два с половиною млн сьогодні, по два с половиною вчора і позавчора, два с половиною завтра, у наступну середу і т.д. на невизначений поки термін. 2,5 млн барелів у добу- це пʼять з хвостом тисяч штук залізничних цистерн, або 100 повносоставних цистернами поїздів.Якщо не перераховувати на стандартні домашні купелі, котрих цією сирою надлишковою нефтею щоденно можна наповнити 2 млн штук на болотах, і вирішити питання зберігання висмоктаної з надр жижі, не такий вже той нафтовий тромб і великий відносно озера Байкал. Порожніх ванн на болотах вистачить протягом рівно місяця, розрахунково. Саме стільки нефті, по наростаючій, починаючи з 23 березня складає той ком, що утворився у відпрацьованому вільним Українським Птахом бермудоподібному ленінградському нафтовому трикутнику.Додавання та віднімання багатоцифрових чисел малеча вивчає у третьому-четвертому класі; розвʼязання-ж рівнянь з невідомими- у пʼятому. Тож з загальнодоступних цифр:=8,5-9,5 млн барелів сирої нафти хробак щодобово помпує зі свердловин;~6,5-7,0 млн барелів чорного золота на добу експортує (-вав)~5,0 млн барелів- сукупна добова переробка наливайками.Питання: куди злити щоденний залишок, коли чопика кухонного на скважині нема, а тромб переробки та перевалки сягнув сьогодні відмітки 2,55 млн барелів на добу:1,9 млн - перевалка зупинених Усть-Луга та Приморськ650-700 тис барелів на добу- переробка Киришського та Ярославського НПЗ.Доречі, орбанопровід «Дружба» на фоні вищеописаного- дітвак: пропускав щодобово до 300 000 барелів нафти.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦28.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 201,000 26-03-26 09:33
Бермудоподібний ленінградський нафтовий трикутник Приморськ-Усть-Луга-Кириші таки існує, або як працює(-вала) БАЛТІЙСЬКА експортна нафто-артерія (версія 3.0, не фінальна). Птахи СБС доповідають:сибірська нафта, що чемно заходить на нафтопереробну наливайку Кинеф (Киришський НПЗ), а далі соляркою чи сирцем через порти Транснафти-Приморськ та Усть-Луга «танкерувалася» та годує кривавими нафто-надприбутками бункерного діда, протягом крайніх трьох діб (23-26.03.26) за сприяння волелюбного українського Птаха з його піротехнічними шоу трошки попсута. Нафтовий логістичний тромбик, що утворився, смолоскипить душевно вже котру добу як, забздюхуючи трохи димом та поплом Фінську протоку, а вищезгадані порти допрацьовують фаєр-шоу у режимі відкритого вогню.Доречі, в т.ч у поміч тіньовому флоту танкерів, що ще висять на рейді- наразі навігацією користуватися непотрібно,- орієнтир на заграву. Тож хронологія вйо така:•понеділок,23 березня- зупинена перевалка терміналу Транснефть-Приморськ; того ж дня за іронією відновив роботу альтернативний термінал Усть-Луга, що був зупинений з причини візитів ввічливості українських дронів;•середа,25 березня- Усть-Луга зловила п.здюль, палає, дим від пожежі котрої вже й марсіанам заважає спостерігати з поп-корном;•четвер, 26 березня- прикурив найбільший у регіоні Киришівський НПЗ, що приймає нафтогоном сибірську нафту на переробку у ленінградському регіоні з подальшою прокачкою у вищезгадані порти для експорту.Трійничок визначає периметр дій.Комплексний тур трійничком здійснено засобами підрозділів глибинного ураження Сил Оборони Украіни, в тому числі Птахів СБС.Сьогоднішній тріп на Кинеф (Киришський НПЗ) реалізований Птахами 1 оц СБС сумісно з силами та засобами СБУ. Ритмічно демілітаризуючи нафтові артерії, переробку та експорт сировини противника, ускладнюємо фінансування нарощування противником спроможностей хробачого війська, а також цолл-контроль «витоку» нафти через Балтику. А там, глядиш, вони і самі між собою почнуть махач аж до самознищення. Але це навряд, тому ніяких рожевих окулярів…До роботи, Джентельмени!Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦26.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 250,000 26-03-24 22:33
Ані однієї ночі у 2026,- бути усім напоготові і надалі. Жодної доби березня донині не сталося, щоб менше ста шахедів/гераней шниряло небом України. Були й будуть доби й по 400-500, як от сьогодні. Більше того, зовсім тихо у небі було на пальцях однієї руки протягом всієї зими 25-26 рр.А насправді, чого ж вони, дрони рф, долітають до Львова?Пане мер серцю милого міста Лева! Перепрошую, але отой ваш вечірній докір чи рекламацію покупця «маю дуже багато питань до усіх, будемо мати розмову з військовими, щодня купуємо…» припиніть, зробіть ласку.15 шахедів з 556-ти сьогодні досягли цілі. 3%. Такого навіть розміру ральцю у мерії не існує, от без жартів- не існує такої ППО на планеті Земля, що руцями Воінів у глибину ешелонів та рубежів від передка і до мирних міст стирають 95-97% дронів, що атакують. Хоча звісно, є над чим працювати. Не мені Вам поради давати. Але й не Вам дорікати тих, хто збиває денно і нощно. Бережіть людей, менше лясів. А ми працюватимемо у небі. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦24-25.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 188,000 26-03-23 18:10
Хвилина hype, цапа-відбувайла визначено. Наступних 18 рочків строгача сьогодні додав Мадяру ростовський хробачий суд до тих, що присуджені раніше. В цей раз- за тероризм по наливайках (паливно-енергетичних обʼєктах) на болотах. Урочистий нічний фаєр-шоу від Птахів СБС разом з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ на ленінградському нафтовому терміналі Транснефть-Приморськ зайшов вишенькою на торті. Пише reuters, ош порт втомився май реально https://www.reuters.com/world/fuel-reservoir-russias-primorsk-port-fire-after-drone-attack-governor-says-2026-03-23/Що ж,-шкода. Шкода, що експорт нафти з сусідньої Усть-Луга відновлено. Але то не точно, що надовго. Приморськ тим часом перекурить невизначений термін. Споживайте, хробаки, симетрію війни.А вже 25 березня наступний московський суд викликає та розглядатиме «ліквідацію воєнкорів та застосування дистанційного мінування». +25 рочків гарантовано.Цікава каскадна практика, так і до 500 літ недалеко.Слідчому комітету ерефіі: посилання на онлайн-Підрахуйку завжди під кожним постом, його поточний трафік- 50 млн відвідувань щомісяця. Якось зберіть все до купи, стіко папірря витрачаєте. Поточний щодобовий темп «злочинів» проти хробаків, що приперлися до Неньки, у березні складає: 1184 унікальних цілей щодоби329 хробаків щодоби у березні, поки 7500+ йобликів. Буде 10 000 чітко,- ще дооовгих вісім діб березня попереду. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 224,000 26-03-23 10:40
Птахи СБС знищили хаб Shahed, потяг з ПММ, ЗРК «Тор», РЛС «Небо-У», майстерню бч з хлорпікрином, магістральну серверну, тощо•ЗРК «Тор-М1» знищили Птахи 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» на Донеччині. Це 27-ий засіб ворожого ППО протягом 01-23 березня.Серед чутливих цілей минулої ночі, що подзобали пілоти 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра», опинилися:‼️хаб-склад БПЛА «Shahed» у м.Донецьк (фаєр-шоу у відео, тотальне знищення);‼️серверна магістральних операторів телекомунікацій у м.Донецьк, де сходяться волоконно-оптичнілінії зв’язку;‼️майстерня хімічних боєприпасів з хлорпікрином у Авдіївці;•два склади МТЗ у ТОТ Донецької обл.‼️Відʼємне заправлення на Станиці Луганській триває дотепер, норм зайшли у потяг з паливом та у окремі паливні резервуари Птахи 1 оц Сил Безпілотних Систем за ціленаведенням колег зі Служби Безпеки України.•РЛС «Небо-У» вполювали пілоти 413 оп «Рейд» Сил Безпілотних Систем» у околицях нп Брянськ на болотах рф. Це 28-ий засіб ворожого ППО, вцілений Птахами СБС протягом 01-23 березня. Застосовуються засоби front-strike з бч 5-11 кг та middle-strike FP-1 і 2 українського в-ва з бч 60 та 105кг. Смачного. У глибині боліт Птахи СБС сьогодні теж відмітилися, у сумісній операції з іншими Силами глибинного ураження СОУ:•Нафтовий термінал “Транснефть – порт Приморск” (ПРИМОРСЬК, Ленінградська обл., рф) •Нафтопереробний завод “Башнефть-Уфанефтехим” (УФА, респ. Башкортостан, рф) - 1 ОЦ БпС,про що оприлюднив Генштаб ЗСУ.Координаційний центр глибинного ураження СБС набирає обертів. Мастіть очечо, хробаки.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 340,000 26-03-18 11:14
Туманна пастка, або іронія війни.900+ хробаків впакували Птахи СБС у саван протягом всього півтори діб, на відрізку фронту рівно у сотню кілометрів (Родинське-Гуляйполе). Різка зміна погоди 17-18 березня на трьох найгостріших ділянках Донецького та Запорізького напрямків (Добропільський, Покровський та Гуляйпільський відтинки), а також запланований та дещо перегрітий противником старт весняно-літної кампанії, підштовхнули ворога до відновлення штурмових дій під завісою довгоочікуваної протягом березня негоди. Ставка на невидимість за старими армійськими канонами мала б спрацювати…Передчас нулів на годиннику перші інфільтровані заздалегідь штурмові хробачі групи, що сиділи консервами, розпочали під мряку двіж та зустрілися з дронним backfire,- понад сотню з добрим хвостом тушок Птахи СБС уклали писком до грунту ще до опівночі.Вдосвіта 17 березня хробак газнув накопиченою повіддаль піхотою, мотоциками, бронею та й кіньми одночасно на доброму десятку ділянок. Понад 500 з них (292-200 та 221-300) були подзьобані Птахами СБС протягом 17 березня та розплатилися вибуттям з СВО санітарними чи безповоротними. Але ж туман різної щільності нікуди не дівся і до тепер, тому ніч 18 березня затягнулася у часі, дещо з меншою компресією, але станом до 12:00 стала ціною безглуздя ще для 277 хробаків (141-200 та 136-300). ‼️900 за півтори доби- це дещо нова відмітка. Честь, Джентельмени пташиної субкультури СБС. Суміжники бпс- дронарі бригад теж жирно попрацювали. А боронці на землі були неперевершені- жодної ділянки за півтори доби на вищезгаданому відтинку противник не протис. А от загальні втрати окупантів значно більші. Тримаймо стрій, ще в залишку березня буде тяжкий та тривалий махач.Весінньо-літній хробачий наступ вважатимемо частково розкоркованим. А попереду ще 12 годин доби поточної. То ж вйобу дощ. Результати СБС наживо тут:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦18.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС