Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РІВНЯНИ
Додано 01 сер 2021

РІВНЯНИ

@rivniany_news
Кількість підписників: 1 389
Фото: 15,500
Відео: 1,870
Посилання: 6,980
Опис:
Ділимось новинами! 📠 Надіслати новину - @rivniany_bot 👉 Instagram instagram.com/rivniany.news ⚡️ Реклама @v2ads
Джерело

РІВНЯНИ | 1 липня президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховн...

Логотип телеграм спільноти - РІВНЯНИ РІВНЯНИ @rivniany_news
276 Охват/переглядів 2023-07-01 18:40 Повідомлення №17493
1 липня президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якій обговорили загрозу Рівненській атомній електростанції, а також ситуацію на півчому кордоні України.Про це він повідомив у своєму Instagram."Сьогодні Ставка виїзна. Зібралися на Рівненській АЕС, щоб на місці оцінити будь-які можливі загрози станції.Окрім того, на Ставці військові керівники розповіли про ситуацію на кордоні з Білоруссю."Доповіді Залужного, Буданова про оперативну обстановку на білоруському кордоні та можливі дії ворога. Клименко, Наєв, Лебідь, Дейнеко – про посилення Північного напрямку й охорону АЕС", — зазначив він.Також обговорювались загальна ситуація у Волинській області та захист АЕС від кіберзагроз."Начальник Рівненської ОВА Коваль і командувач "Волині" Миронюк – про оборонні рубежі та соціально-економічну ситуацію в регіоні. Щиголь – про захист Рівненської АЕС від кіберзагроз", — пояснив Зеленський.Окрім того, участь у Ставці взяли президент "Енергоатому" Котін і директор Рівненської АЕС Ковтонюк.