Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ШТІРЛІЦ ✊
Додано 14 лип 2024

ШТІРЛІЦ ✊

@rivneshtirlits
Кількість підписників: 12 813
Фото: 1,630
Відео: 422
Посилання: 5,550
Опис:
😱 Сенсації, скандали, інтриги, інсайди та просто свіжий погляд на буденну політичну лабуду Рівного та області. 🤳 Використовуєш нашу інформацію, не будь 💩 - став активне посилання та назву ШТІРЛІЦ. 🤝 Маєш питання або пропозиції - пиши @sirius1515
Джерело

ШТІРЛІЦ ✊ | Думки_вголос 💬То «зрада» чи «перемога»? Бо ті, хто зазвичай голосував ...

Логотип телеграм спільноти - ШТІРЛІЦ ✊ ШТІРЛІЦ ✊ @rivneshtirlits
7 700 Охват/переглядів 2024-07-16 14:51 Повідомлення №7004
#Думки_вголос 💬То «зрада» чи «перемога»? Бо ті, хто зазвичай голосував за усі «тухлі» питання в унісон зі «щасливими ріелторами», тепер волають про зраду. А ті, хто завжди і в усьому (навіть там, де її апріорі не може бути) шукав зраду, зараз вихваляються перемогою.А тепер, так би мовити, на хлопський розум. Ви власник авто. Віддали його комусь в оренду, щоб той міг на ньому таксувати, а ви заробляти на орендній платі. Натомість власник і далі продовжує це авто заправляти пальним, ремонтувати його, давати гроші на придбання і заміну сезонної гуми, вкладати гроші у його тюнінг, тощо. А що орендар? Орендар збирає гроші з пасажирів і щось там платить за оренду. Подібна ситуація у нас в місті і з «Рівнетеплоенерго», де власник авто - громада міста, а його орендар приватна компанія. І незалежно від того, що там декларують місцеві політики з огляду на їхні сьогоднішні «договорняки» та «хотєлки», точно зрозуміло, хто від цієї довготривалої оренди комунального майна виграє, а хто програє. Вже здогадалися? Ні? То не страшно, через кілька місяців прийдуть перші платіжки за тепло у новому опалювальному сезоні і все стане зрозуміло.На скрінах позиція депутата з фракції «Свобода» у РМР Володимира Валявки, щодо сьогоднішнього голосування на позачерговій сесії. А поруч - позиція фракції «Голос», яка нібито в опозиції до чинної влади. Про цю удавану опозиційність ми писали ще наприкінці травня.✔️ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом