Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ШТІРЛІЦ ✊
Додано 14 лип 2024

ШТІРЛІЦ ✊

@rivneshtirlits
Кількість підписників: 12 813
Фото: 1,640
Відео: 422
Посилання: 5,550
Опис:
😱 Сенсації, скандали, інтриги, інсайди та просто свіжий погляд на буденну політичну лабуду Рівного та області. 🤳 Використовуєш нашу інформацію, не будь 💩 - став активне посилання та назву ШТІРЛІЦ. 🤝 Маєш питання або пропозиції - пиши @sirius1515
Джерело

ШТІРЛІЦ ✊ | Новини_підпілля 👨‍💻Доброго дня, шановне підпілля ШТІРЛІЦА!Подивилась с...

Логотип телеграм спільноти - ШТІРЛІЦ ✊ ШТІРЛІЦ ✊ @rivneshtirlits
7 570 Охват/переглядів 2026-04-17 13:36 Повідомлення №8215
#Новини_підпілля 👨‍💻Доброго дня, шановне підпілля ШТІРЛІЦА!Подивилась сьогодні сесію Дубенської міської ради і так огидно стало від того, хто нами усі ці роки керує.Особливе відчуття огиди викликало обговорення питання продажу маєтку графині Шувалової, який є памʼяткою архітектури місцевого значення і за який багато років «воював» міський голова Антонюк, щоб отримати його з обласної в комунальну власність міста. Тоді він обіцяв відреконструювати його за грантові гроші, щоб зберегти для нащадків, а тепер розповідає, що «цей обʼєкт є ганебним для міста, бо має російське коріння». Відтак його слід продати.Підтримує ідею приватизації і начальниця управління економіки і власності Дубенської міської ради, депутатка від «Голосу» Мирослава Піддубник. Хто ще не в курсі, то розкажу. Піддубник — близька  родичка іншого депутата від «Голосу» Віктора Андрощука. Саме через неї він скуповує усі можливі земельні ділянки в місті й оформляє на підставних осіб.А ще він багато років «промишляє» придбанням «половинок» будинків у центрі Дубна. Купить і роками нічого не робить, а сусіди з іншої половини будинку потерпають від цього, бо й їхнє житло, в якого стіни і дах суміжні, нищиться. Врешті, вони змушені продавати свою частку «за копійки». У такий спосіб Андрощук скупив вже чимало нерухомості у центрі Дубна та земельних ділянок під нею. А допомагав вирішувати питання із приватизацією землі ще один його родич Вадим Двигай, який свого часу працював начальником управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради (нині працює заступником начальника відділу Державної екологічної інспекції Поліського округу). Окрім усього, Андрощук є власником мережі «Містер Бургер», а також із братом будує будинки та торгові центри. Не здивуюсь, якщо згодом виявиться, що саме він поклав око на маєток графині Шувалової і про все домовився з міським головою Антонюком. Тому й родичка Андрощука — Піддубник тепер так активно виступає за  приватизацію цієї архітектурної памʼятки. Як бачите, в міській раді Дубна Антонюк не єдиний, хто грішить «прихватизацією». Там над цим роками цілий сімейний клан працює. ☝️ Нагадуємо, що колектив ШТІРЛІЦА може поділяти думки авторів листів, які ми друкуємо в #Новинах_підпілля, або навпаки. Ми навмисно у цій рубриці утримуємося від власних оціночних суджень, залишаючи таке право за вами – учасниками нашого підпілля. Якщо ви згідні із тим, що виклав автор цього листа, ставте - 😡, якщо ж, на вашу думку, проблема більше надумана - 👎.».—————————————————— Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩‍💻 Замовити рекламу на ШТІРЛІЦ