Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Патрульна поліція Рівненської області
Додано 27 січ 2022

Патрульна поліція Рівненської області

@rivnepatrolpolice
Кількість підписників: 2 701
Фото: 10,800
Відео: 909
Посилання: 1,020
Опис:
Офіційна сторінка патрульної поліції Рівненської області та міст Сарни і Дубно! Офіційні сторінки в інших соціальних мережах: Facebook — https://cutt.ly/3le1g7Y Instagram — https://cutt.ly/rle1DYy YouTube — https://cutt.ly/Ale12jh
Джерело

Патрульна поліція Рівненської області | Патрульні продовжують виявляти водіїв у стані алкогольного сп'янінняУч...

Логотип телеграм спільноти - Патрульна поліція Рівненської області Патрульна поліція Рівненської області @rivnepatrolpolice
532 Охват/переглядів 2026-03-06 15:08 Повідомлення №13233
Патрульні продовжують виявляти водіїв у стані алкогольного сп'янінняУчора близько 1-ї ночі патрульні у селі Крупець зупинили атомобіль ВАЗ, у якого не працювали задні габаритні ліхтарі.Під час спілкування з керманичем поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з порожнини рота, виражене тремтіння пальців рук та порушення мови.Патрульні запропонували водієві пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою алкотестера, на що чоловік погодився.Результат огляду виявився позитивним — 1,72 % проміле. Інспектори склали на водія адмінматеріали за:▫️ ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП ;▫️ ч. 1 ст. 121(Керування транспортним засобом з технічною несправністю) КУпАП.Друга подія трапилася учора в селі Уїздці, що на Дубенщині. Патрульні зупинили автомобіль Renault, який рухався під час дії комендантської години.Під час перевірки документів інспектори виявили у 46-річного керманича ознаки алкогольного сп’яніння. Поліцейські запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера. Результат огляду виявився позитивним —2,14% проміле.На чоловіка інспектори склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані спʼяніння) КУпАП.❗️Нагадуємо водіям не сідати за кермо у стані сп’яніння та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.