Джерело
РІВНЕ ОНЛАЙН | На Київщині людей використовували як рабівВикрито організовану групу, ...
261 Охват/переглядів
2026-02-16 13:05
Повідомлення №47916
На Київщині людей використовували як рабівВикрито організовану групу, яка експлуатувала громадян під прикриттям реабілітаційного центру. Організував кримінальну схему керівник громадської організації. До протиправної діяльності він залучив співзасновника цієї ж ГО як свою «праву руку», трьох осіб, які виконували функції наглядачів-охоронців, а також ще дев’ятьох людей. Потерпілих насильно поміщали до псевдореабілітаційного центру, обмежували їхню свободу пересування та спілкування. Шляхом психологічного насильства та побоїв їх примушували до обробки земельних ділянок, будівельних робіт, заготівлі деревини тощо. Також зловмисники силоміць вводили людям седативні препарати. За використання примусової праці, «рабовласники» систематично отримували гроші від замовників.Поліцейські встановили, що під виглядом надання допомоги особам з алко- та наркозалежністю фігуранти незаконно утримували 58 людей.Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Підписатись на канал