Джерело
QA Navigator Leadership 🎓 | Підсумки та плани 📝 (Без реверансів)Все, що було заплановано на липень...
381 Охват/переглядів
2025-08-02 12:52
Повідомлення №1123
Підсумки та плани 📝 (Без реверансів)Все, що було заплановано на липень, мені здебільшого вдалося досягти. ✅Підсумки липня * Відпустка була відпочинок -ні. 😞* Група CS 6 стартувала в повному наборі. Моє вперше! 🎉* Лекція ES по роботі з ветеранами всім надіслана. 📧* Ідеї, як надсилати оновлення, є, але ще думаю. Поки що залишається як є. 🤔* Курс Advanced в активній стадії підготовки до запуску після тестового періоду. Реклама затримується, але там вже половина місць зайнята (фіговий з мене маркетолог все-таки)😅* Ремонт не почався і близько. Документи подані. 📄* Закінчила курс з дикції та іншого. 🎤* Відкрила збір на 3 ОШБр з DOU. 🇺🇦* Провела декілька консультацій. 💡Плани на серпень 🗓️* Запуск Advanced skills — топ пріоритет, звісно ж. 🚀* Навчання 6 групи Core skills продовжується — теж топ пріоритет. 🎓* Триває активна робота ПК конференції QA Day Online. 💻* Стартувала активна фаза на проєкті. 📈* Провести вебінар або записати відео для просування збору на 3 ОШБр. 🎥* Знайти час видихнути емоційно. 🧘♀️Досягнення: ✨* Виконала все, що запланувала, і трохи більше. 💪Провали:* Емоційно нестабільна. Цьому є причини: проблеми з ТЦК рухаються до суду, собака, яку намагалися врятувати, після операції не прокинулася 😢, велике емоційно-складне навантаження на роботі, затягування здачі житла, через що переїзд у цьому році стає швидше неможливим, ціни на ремонт зростають з кожною хвилиною. Про війну та обстріли навіть згадувати не буду вже. 💔* Не відпочила у відпустці. Емоційно вона була дуже важкою. 😔Інсайти: 🧠* Я не вмію відпочивати. Не зовсім інсайт, але я так і не навчилась, це печально - інсайт більше в цьому😩* Писала вище цитату Ейнштейна. Це основний інсайт 💡Вдячності 🙏* Чоловіку, за те, що підтримує і змушує закінчити працювати хоча б о 21 годині. ❤️* Вам, за підтримку 🫂* Мамі, за те, що приїжджала 👩👧#плани #підсумки #липень #серпень