Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Спадщина предків
Додано 14 лип 2024

Спадщина предків

@ridnavira
Кількість підписників: 586
Фото: 950
Відео: 16
Посилання: 40
Опис:
Спільнота однодумців які сповідують здоровий спосіб життя та мислення. - Захист сімейних цінностей - Відродження та захист Рідної Віри Підтримати наш проект ви можете за реквізитами: 4441 1111 2863 1151
Джерело

Спадщина предків | ЛАСТІВОЧКА, ЩО – ПРИЛЕТІЛА?"Сію, вію, посіваю з новим роком вас вітаю"...

Логотип телеграм спільноти - Спадщина предків Спадщина предків @ridnavira
349 Охват/переглядів 2025-01-15 21:55 Повідомлення №1177
ЛАСТІВОЧКА, ЩО – ПРИЛЕТІЛА?"Сію, вію, посіваю з новим роком вас вітаю"Чи то виросте пшениця,Чи то виросте овес?В мерзлу землю – не годиться.Це ж уже якийсь регрес.Наші предки посівалиВ Рівнодення, навесніЙ гарні врожаї збирали.Ой, ви й думоньки сумні."Щедрик, щедрик, щедрівочка прилетіла ластівочка"За вікном мороз лютує,Всі стежини замело –В таку пору хто мандрує,Ще й річки стоять, мов скло.Невже ластівка не знає,Що у нас тепла нема?Хай людина не гукає,Бо стоїть мороз, зима.Треба ластівку гукати,Як годиться, навесніІ господу засівати,А не зараз. Ой, чудні.Позабули українці,Що то – звичай прадідів,Тож й панують в нас чужинці,Й обирають з них "вождів".Зараз в Україні святкують 1 січня новий рік, а 14 січня старий новий рік у лютому – китайський новий рік…А про вірування, звичаї та свята предків сьогодні українці і не згадують.Китайці, японці, іудеї та інші народи чомусь не забули і не соромляться звичаїв свого роду, своїх предків.То виходить так, що українці є гірші від японців, китайців, іудеїв…, якщо соромляться свого походження та світоглядних предківських звичаїв та традицій.Невже це правда?Українці, задумайтеся над цим і повертайтеся до Світлої Предківської Духовності, а не збирайте крихти зі столів інших народів.Наші мудрі предки на Весняне Рівнодення святкували, (зустрічали) Новий Рік-хліборобський, Новоліття.Шануймо духовні надбання нашого Роду!Святослав Щербина