Джерело
РІА Південь | Запоріжжя | Мелітополь | Україна | Новини | Запоріжжя в середині 20-го століття 🗣 перший знімок – це теплохід «Чер...
6 530 Охват/переглядів
2026-04-05 15:31
Повідомлення №83887
🤓 Запоріжжя в середині 20-го століття
🗣 перший знімок – це теплохід «Чернишевський» проходить через шлюз Дніпрогесу. Все б нічого, але на його борту, крім людей, чомусь знаходяться… ялинки. Новий рік? Та на дворі, судячи з усього, літо. Або тепла весна;
🗣 другий знімок – мікрорайон у центрі Запоріжжя, але будинки на фото вийшли такими, ніби вони – єдиний архітектурний ансамбль. Хоча це три різні будівлі. І середня – нинішній електротехнічний коледж. Від сусідніх будівель його відокремлюють вулиці. І з одного боку вулиця є, і з іншого;
🗣 третій знімок зроблено біля висотки на нинішньому бульварі Шевченка. Фотограф зробив акцент на тому, що це — тролейбус на новому міському маршруті. Хоча увагу привертає, звичайно ж, сама висотка, а не тролейбус;
🗣 завершує добірку знімок, який його автор назвав так: «У тіні Запорізького дуба». Свято відбулося в середині минулого століття біля дуба. А він сам вражає своєю могутністю.
*У роботі з фото використані нейромережі.Автор: Володимир ШакПідписатись | Facebook | TikTok | Viber |