Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 👩‍💼 ЖК Республіка: УК (неофіційний)
Додано 30 вер 2021

👩‍💼 ЖК Республіка: УК (неофіційний)

@respublika_uk
Кількість підписників: 4 010
Фото: 2,100
Відео: 23
Посилання: 149
Опис:
Новини, звіти та інша офіційна інформація від управляючої компанія Живого кварталу "Respublika"
Джерело

👩‍💼 ЖК Республіка: УК (неофіційний) | Слава Україні!Дорогі сусіди, пропонуємо разом провести два державні св...

Логотип телеграм спільноти - 👩‍💼 ЖК Республіка: УК 👩‍💼 ЖК Республіка: УК (неофіційний) @respublika_uk
3 840 Охват/переглядів 2025-08-22 13:24 Повідомлення №3039
Слава Україні!Дорогі сусіди, пропонуємо разом провести два державні свята23.08 та 24.08 о 8.55 зустрічаємося з прапорами на горі Пабліку. Вшануємо цивільних і військових, які загинули у цій війні.На День Незалежності 24.08.25 ми згуртовано проведемо різні заходи.1. На Пабліку з 16.00-19.00 буде проходити ярмарка, 100 відсотків на волонтерські збори.2. На Пабліку пані Катерина буде заплітати коси, обов'язковий попередній запис.3. На Пабліку пані Тетяна проведе майстерку з виготовлення прикрас.На території ЖК буде проведено квест для дітей та підлітків. Активна участь комерції в його проведені. Початок о 17.00. на Пабліку, пані Катерина зустріне діток . Маленьких діток мають супроводжувати батьки. Кожен учасник отримає подарунок за участь. Участь у квесті починається з малюнку "Діти творять світ", тобто будь-який малюнок, з яким дитина приходить на захід.О 18.00 - казка для малюків на Пабліку, розказує Таня ОвчарУ "Поцілунках" о 19.00 - майстерка "Перевтілення".О 20.00 - казка з дорослими.23 і 24 серпня буде відбуватися збір коштів на святкову банку, усі кошти для купівлі авто ДШВ на Сумщині.Банка збору:4441 1111 2747 1955https://send.monobank.ua/jar/B5QFJLo5VБуде велика кількість лотів від сусідів та комерції з ЖК.О 22.00 все підрахуємо і розіграємо всі лоти.Фізичні банки будуть в багатьох закладах комерції.Разом до Перемоги.Дякуємо за співдію усім і кожному.